Spotkanie z minister Beatą Kempą

fot. ADraian Grycuk (CC BY-SA 3.0)

W najbliższą niedzielę (7 kwietnia) okazja, by spotkać się z minister Beatą Kempą. Wiceprezes Solidarnej Polski odwiedzi Jelenią Górę.

Organizatorem spotkanie jest jeleniogórska Rodzina Radia Maryja. Z odpowiedzialną w rządzie za sprawy pomocy humanitarnej Beata Kempą spotkać się będzie można w niedzielę 7 kwietnia, o godz. 11.30, w budynku parafialnym przy ul. Kopernika 1 w Jeleniej Górze. Organizatorzy zapowiadają też konferencję prasową.
 

Komentarze (31)

A dlaczego nie w ratuszu czy innym miejscu publicznym boi się dewotka koscielna ze dowie się prawdy tych staruchów którzy przyjdą na spotkanie będzie otumaniać oni i tak nie wiedzą co się do nich mówi przyjdą wyłącznie dlatego że proboszcz tak kazał.

Dlatego ze ratusz w remoncie.Miejsce spotkania jest miejscem publicznym.Jezeli było by np w Książnicy to byś krzyczał ze dlaczego korzysta z publicznych (miejskich)funduszy.Skad u ciebie tyle żółci?Sumpatyzujesz z Kodem czy pokemonem ?

sympatyzuję tylko i wyłacznie z rozumem żaden karierowicz typu kępa typowa dewotka koscielna og****a ludzi i doi kasę dla siebie i rodziny zaskoczę cię Jacuś jestem zwolennikiem mądrych ludzi z PIS ale nie oszołomów.

Wymień choć jedno nazwisko z tych "mądrych ludzi". Choć JEDNO.

przecież w PZPR też były miliony i co nie było tam porządnych ludzi legitymacja partyjna wcale nie świadczy o człowieku wszędzie można być ****em i złoczyńcom kler to przykład

przecież w PZPR też były miliony i co nie było tam porządnych ludzi legitymacja partyjna wcale nie świadczy o człowieku wszędzie można być ****em i złoczyńcom kler to przykład

Dlatego ze ratusz w remoncie.Miejsce spotkania jest miejscem publicznym.Jezeli było by np w Książnicy to byś krzyczał ze dlaczego korzysta z publicznych (miejskich)funduszy.Skad u ciebie tyle żółci?Sumpatyzujesz z Kodem czy pokemonem ?

Media piszą dużo o poseł Marzenie Machałek (PiS).

Polecam sensacyjny artykuł "Marzena Machałek, patrona śmieciowej ośmiornicy" na Fakt z 19.02.2019 r.

Dziś ukazał się następny sensacyjny artykuł o poseł Marzenie Machałek.

Tytuł artykułu na portalu wyborcza.pl.:

"Za minister oświaty Anną Zalewską i wiceminister Marzeną Machałek ciągną się niewyjaśnione afery [CZARNA KSIĘGA PiS]".

W związku z kandydowaniem do Europarlamentu, Beata będzie się wypowiadała w języku angielskim, więc nie ma obawy, że ktokolwiek cokolwiek zrozumie.

Radny Józef "Przecinek" Rypiński będzie? Poprawi jej przemówienie?

Oczywiście! Przecież "Halloween to pogańska tradycja która ociera się o szatana a z szatanem żartów nie ma - uważa radny PiS z Jeleniej Góry Józef Rypiński."

Radny Józef Rypiński (PiS) przewyższa poseł Marzenę Machałek (PiS).
Przewyższa wiedzą, kulturą polityczną, wykształceniem. Poseł Machałek powinna wrócić do Kamiennej Góry i dać sobie spokój z polityką.

To trzeba będzie dodatkowy kaftanik bezpieczeństwa przynieść.

Jedna z trzech Beat, które już nie plują na flagę unijną - będzie BEATYfikacja Brukseli!

Udzieli krótkiego kursu gotowania zupki na gwoździu.
Jak by miało być inaczej , klerykalna do bólu.

Ten adres źle mi się kojarzy i tam nie pójdę, swojego czasu pobierałem tam "nauki" przedmałżeńskie, no i w sumie źle się skończyło, teraz nie mogę przystąpić do Komunii... A, tak bym chciał, zadać Pani Minister pytania w sprawie wybitnych osiągnięć w pracy ministerialnej i czy z równym poświęceniem, będzie pracować w PE.

Widać trudno z tobą wytrzymać.Zamiast na spotkanie idź do odpowiedniego specjalisty.Powinien złagodzić tyoje żale

Bo trzeba konsekwentnie, na każdym kroku i przy każdej okazji piętnować głupotę,nieuctwo,niekompetencje,brak kultury, chciwość i przemożną chęć - ponad wszystko inne - utrzymania się przy władzy i mamonie! Oby nie było kontynuacji, a suweren w końcu zrozumiał kto pogrąża Polskę!

Hahahahahaha
Wybitna postać.polityki dolnosląskiej ziemi.Jakby wołami ciągneli,w zyciu nie pojdę,głosu na pis nie oddam.Rozdawnictwo?zlodzieje,!!Wstyd wyborcy pisu,utrzymankowie spoleczeństwa.

Niech uważa, bo jej fani będą chcieli coś dostać. Tak, że musi mieć przynajmniej po 1 Euro na łeb.

"Jestem obecnie poddawana takim samym „atakom” i być może tak samo „brutalnym naciskom”, jak nieżyjąca pani Barbara Blida"

Największe zlo o KK i chrześcijanie. To źródło biedy w Polsce, materialnej i duchowej.

...100% racja...

Miejsce spotkania super - wyznawcy POKO nie pójdą bo boją się, że zaraz po przekroczeniu progu strawią ich ognie katolickie :D Ogólnie to już macie żar w doopie i zapluliście jadem forum pod artykułem :D Biedne POKOmony . Niby tacy tolerancyjni jesteście a ujadacie na wszystko co inne niż wasza partia korytowa.

Śliń się dalej...

...Beata K. - język angielski w stopniu podstawowym bardzo dobrze, język polski miernie, język nienawiści oraz pieśni kościelne poziom ekspert...

I właśnie dlatego kościół katolicki tak szybko traci wiernych....

Kler już nawet się nie czai z tym, że uczestniczy w politycznej agitacji. A potem trzeba udawać, że to ateiści i Zachód winni są odwrotowi wiernych od kościoła, a nie sam kościół i jego postępowanie.

Pilne. Wywalić religię ze szkół. Zrobi się luźniej w planie lekcji.

lepiej psa w kicio pocałowac niz oglądac tego KOCMOLUCHA

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.