Student potrzebuje pomocy

Student potrzebuje pomocy

Znajomi i przyjaciele zwracają się z prośbą o pomoc dla jeleniogórzanina Romana Geftasewicza. - Prosimy choćby o symboliczną złotówkę – apelują.

Roman Geftasewicz urodził się w 1982 roku. Ukończył liceum plastyczne. W 2007 roku zdiagnozowano u niego stwardnienie rozsiane. Od tamtej pory zmaga się z chorobą, która niestety postępuje. Roman ma problemy z koordynacją wzrokowo-ruchową, utrzymaniem równowagi. Młody jeleniogórzanin jednak nie poddaje się, dużo ćwiczy. Dwa lata temu wznowił studia na wymarzonym kierunku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Podjął też decyzję o poddaniu się nowatorskim metodom leczenia – wlewowi komórek macierzystych do rdzenia kręgowego. Niestety, zabieg jest bardzo drogi – kosztuje okolo 90 tysięcy złotych. Tymczasem Roman Geftasewicz pozostaje na rencie socjalnej i utrzymaniu ojca.

 

Osoby, które chcą pomóc choremu, proszone są o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” nr konta 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 z dopiskiem 15092, Geftasewicz Roman, darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Komentarze (5)

Eh, życie jest niesprawiedliwe, pytanie czemu tak doświadcza innych. Trzymaj się chłopie, ściskam kciuki za Ciebie.

Tu masz numer: 74 1030 1638 0000 0005 6003 5007
Z dopiskiem "czternasta półlitrówka".
Pzdr

DO 27 I TU SIE MYLISZ ,,FUNDACJA DZIECIOM ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ''NIE BIERZE ANI ZŁOTÓWKI WSZYSTKIE PIENIĄDZE KTÓRE SĄ WPŁACANE NA PODOPIECZNEGO SĄ DLA NIEGO....LUDZIE ZBIERAJĄ PIENIĄDZE PRZEZ FUNDACJE A NIE NA SWOJE PRYWATNE KONTA DLATEGO ŻEBY ''ŻYCZLIWI LUDZIE NIE POWIEDZIELI ŻE SIĘ WZBOGACAJĄ NA SWOJEJ CHOROBIE''ROMEK TRZYMAJ SIĘ WIEŻĘ ŻE UDA CI SIE ZEBRAĆ PIENIĄDZE

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.