Sudecka w sobotę będzie otwarta; roboty za tydzień

Sudecka w sobotę będzie otwarta; roboty za tydzień

Odwołano zapowiadane na najbliższą sobotę (13 lipca) zamknięcie ulicy Sudeckiej od skrzyżowania z ul. Bankową do skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego w Jeleniej Górze. W ten dzień miała być kładziony dywanik asfaltowy, ale z uwagi na niekorzystną pogodę prace przełożono na następna sobotę (20 lipca).

Drogowcy remontujący jedną z ruchliwszych ulic ulic w centrum miasta – zgodnie z sugestią zamawiającego - zdecydowali się przeprowadzić prace skutkujące wyłączeniem ulicy z ruchu w sobotę, aby problemy z przejazdem były jak najmniejsze. Dlatego zapowiadają, że jeżeli także w przyszłym tygodniu pogoda będzie niesprzyjająca przełożą roboty na kolejną sobotę.
Zamknięcie Sudeckiej oznacza także zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. MZK informuje, jak 20 lipca będą kursować autobusy:
- autobusy linii nr 9, 15 i 17 jadące w kierunku Cieplic, na odcinku od przystanku „Urząd Miasta” do przystanku „Mała Poczta”, zostaną skierowane objazdem Al. W. Polskiego przez przystanek „Sąd” z pominięciem przystanków „Bankowa” i „Skłodowskiej-Curie”. W kierunku do Dworca PKP i Zabobrza trasa przejazdu nie ulega zmianie,
- autobusy linii nr 1, 5 i 16 jadące w kierunku Jeżowa Sudeckiego, na odcinku od przystanku „Mała Poczta” do przystanku „Podwale”, zostaną skierowane objazdem ul. Wolności przez przystanek „Skłodowskiej-Curie” z pominięciem przystanków „Sąd”, „Teatr” i „Bankowa”. W kierunku ul. Morcinka trasa przejazdu nie ulega zmianie,
- autobusy linii nr 8, i 10 jadące w kierunku Zabobrza, na odcinku od przystanku „Urząd Miasta” do przystanku „Podwale”, zostaną skierowane objazdem Al. W. Polskiego, ul. Mickiewcza i ul. Wolności przez przystanki „Sąd” i „Skłodowskiej-Curie” z pominięciem przystanku „Bankowa”. W kierunku do Dworca PKP trasa przejazdu nie ulega zmianie,
- autobusy linii nr 19 jadące w kierunku Staniszowa i Sosnówki, na odcinku od przystanku „Teatr” do przystanku „Krasickiego”, zostaną skierowane objazdem ul. Muzealną, ul. Matejki i Al. W. Polskiego przez przystanek „Sąd” z pominięciem przystanków „Bankowa” i „Skłodowskiej-Curie”.
 

Komentarze (2)

Przełożono prace? Za tydzień w sobotę tez ma padać deszcz. Za dwa tygodnie w sobotę to raczej będzie lało, w trzeci tydzień w sobotę bez zmian, a w czwarty tydzień w sobotę w kratkę trochę słońca trochę solidnego deszczu i tak w sumie aż do zimy. Jak wam zapowiedziałem pogodę to w końcu wiecie na czym stoicie. ;)

miała być kładziony dywanik - nie da się przeczytać wypocin po napisaniu?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.