Sukces sportowy podstawówki w Sosnówce

Fot. SP Sosnówka

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sosnówce znalazła się wśród sześciu najlepszych szkół we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Województwa Dolnośląskiego w minionym roku szkolnym.

Sukcesem pochwaliła się Teresa Smykowska, dyrektor Szkoły Podstawowej w Sosnówce.

"Otrzymaliśmy list gratulacyjny i bon na zakup sprzętu sportowego o łącznej wartości 1400 zł - poinformowała na profilu FB szkoły. - Sport w naszej szkole towarzyszy nauce od wielu pokoleń, z pewnością zakupimy pomoce, które pozwolą w dalszym ciągu rozwijać pasje naszych uczniów. W małej szkole szlifujemy wiele talentów. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w rozwój sportu w naszej szkole, wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesu"- napisała. Gratulacje.

Komentarze (4)

Widzisz panie kalata? A pan chce tą szkołę prywaciarzowi z hotelu Seidorf Mountain odsprzedać. Lepiej, drugi raz pan tego nie robi, trzeba być uczciwym człowiekiem. Wysokie brawa dla szkoły podstawowej w Sosnówce i życzę jeszcze więcej takich sukcesów.

Wynik zrobiły dzieci, nie mury budynku. Wysokie brawa ? Co wy tam palicie, Miki tiki ?

Gratuluję !

Najlepsze te zawody w czasie lekcji.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.