Superligowy mecz KPR-u w Karpaczu

Piłkarki KPR-u chcą wreszcie wygrać w Karpaczu

Z powodu robót remontowo – modernizacyjnych szczypiornistki KPR-u nie mogą rozgrywać ligowych spotkań w jeleniogórskiej hali Parku Sportowego „Złotnicza”. W awaryjnej sytuacji zespół trenera Michała Pastuszko w roli gospodarza występuje w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu. W najbliższą sobotę, 14 kwietnia, o godzinie 17.30, dziewczęta z KPR-u już po raz piąty zaprezentują się w gościnnym obiekcie pod Śnieżką przy ulicy Gimnazjalnej. Plany były inne.

Po meczu z chorzowskim KPR-em (porażka 26:30), włodarze klubu o barwach żółto - niebieskich zapewniali, że dwie ważne konfrontacje w grupie spadkowej PGNiG Superligi kobiet (o miejsca 7 - 12), jeleniogórskie piłkarki zagrają w hali Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej.

- Dzięki naszemu klubowemu wnioskowi hala KPSW posiada weryfikację Polskiego Związku Piłki Ręcznej na dwa sezony rozgrywkowe w żeńskiej ekstraklasie - zapewnia kierownik drużyny KPR-u Damian Kostka. - W obiekcie przy ulicy Lwóweckiej wstępnie zaplanowano dwa z trzech spotkań Superligi z trzeciej i czwartej rundy.

- Sprawa meczów w hali KPSW jest już nieaktualna. To decyzja trenera i zawodniczek, którą szanujemy. Stwierdzili, że lepiej czują się w znanej im w kilku spotkań Superligi hali w Karpaczu. Po sobotnim (14 IV) meczu z UKS PCM Kościerzyna w tym samym obiekcie piłkarki KPR-u powalczą jeszcze z Piotrkovią Piotrków Trybunalski i z kielecką Koroną Handball - potwierdza prezes jeleniogórskiego klubu Michał Kasztelan.

Aktualnie drużyna KPR-u zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli (15 pkt. w 25. meczach, bramki 597:760) i traci trzy ”oczka” do Ruchu Chorzów. Najbliższy rywal z Kaszub zdobył 15 punktów (11. pozycja w Superlidze), outsiderki z Kielc (12. lokata), mają na koncie 12 „oczek”. 

Komentarze (3)

Trzymamy kciuki !

Napiszcie, że to zawodniczka nie ma nogi, bo przykro się robi!

Jak można źle życzyć dziewczynom. Trzeba być złym człowiekiem albo zwykłym prostakiem.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.