Szczypiornistki APR SMS rewelacją mistrzostw Polski

Szczypiornistki APR SMS rewelacją mistrzostw Polski

Debiutantki z Dolnośląskiej Ligi Juniorek Młodszych, mistrzynie wojewódzkich rozgrywek z Akademii Piłki Ręcznej SMS Karpacz, robią furorę w krajowym czempionacie. Zespół trenera Ihara Chebrova znakomicie spisał się w Kwidzynie w turnieju 1/8 mistrzostw Polski. Z kompletem trzech zwycięstw juniorki spod Śnieżki awansowały do kolejnej fazy i w nagrodę za pierwsze miejsce w 1/4 MP powalczą przed własną publicznością.

Na inaugurację turnieju w Kwidzynie piłkarki APR SMS wysoko, 43:21 wygrały z SPR-em Olkusz. Potem również wyraźnie, 31:20 pokonały Vambressię Wąbrzeźno. W ostatnim spotkaniu w Kwidzynie karpaczańska drużyna zwyciężyła miejscy MTS 26:22. Aż sześć rzutów karnych obroniła Natalia Markava. W całym turnieju najwięcej bramek do APR SMS strzeliły Sandra Suropek 24, Alicja Grzejszczak 18, Yana Chabrova 12, Julie: Łukaszewicz i Skubacz po 11.

W dniach 4 – 6 maja 2018 roku w hali Zespołu Szkół Ponadpodstawowych przy ulicy Gimnazjalnej w Karpaczu juniorki młodsze APR SMS, w grupie M, zagrają z ekipami UKS „Roxa” Lublin, Koroną Handball Kielce i SPR Pogoń 1945 Zabrze. Awans wywalczą dwa najlepsze zespoły.    

Komentarze (3)

SUPER TRZYMAM KCIUKI

Niezła grupa. Same duże miasta i Karpacz. Będzie na co popatrzeć.

Zastanawia mnie kto daje minusy za to , że są dziewczyny którym chce się uprawiać sport i dają z siebie wszystko podczas treningów i meczy. Przy tym są skromne na co dzień i dobrze się uczą. Jak się tylko palcem po smartfonie umie jeździć to faktycznie może zaboleć czyjś sukces.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.