Ten wpis wolontariuszy obiegł cały kraj

Fot.: DIOZ

Wolontariusze Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt nie cieszą się wolnym, długiem weekendem podobnie jak zwierzęta nie mają wolnego od ludzkiego okrucieństwa. Wpis DIOZ-u w mediach społecznościowych pojawił się w piątek wieczorem, a już jest o nim głośno w całym kraju.

Wolontariusze postulują, aby osoby, które pragną posiadać zwierzęta, powinny okazać badaniem psychologiczny,m, że są w stanie sprawować odpowiedzialną opiekę nad zwierzęciem. I choć postulat należy uznać za dość kontrowersyjny, to nie można odmówić, że sytuacja, jaką zastali podczas interwencji, budzi skrajne emocje. Przytaczamy go więc w całości:

„Obowiązkowe badania psychologiczne w celu posiadania zwierząt. To nasz postulat. Przed chwilą odebraliśmy psa z meliny - jego stan jest tragiczny, ale w przeciwieństwie do właścicielki - nie słania się jeszcze na łapkach. Trójka imprezowiczów niespecjalnie przejęła się odbiorem psiaka, a wręcz chyba tego nie zauważyła. Lokalna wolontariuszka zaproponowała właścicielowi leczenie psa na nasz koszt, jednak ten trzykrotnie nie stawił się na zaplanowaną wizytę – był oburzony, że to jeszcze on ma w takich sprawach „się fatygować”. Kolejna patola została pozbawiona cierpiącego zwierzaka i to nas cieszy. Właściciele zapewne też - będzie kolejna okazja do opróżnienia „bełta”. P.S. Ubiegając Wasze pytania - tak, właścicielka siedzi bez spodni. W trakcie interwencji wypróżniał się na siedząco i postanowiła je zdjąć - przy inspektorach niestety polskie prawo cały czas zezwala takim degeneratom posiadać nieskończoną ilość zwierząt. Fajnie, co? Żeby istnieć, potrzebujemy serc. Jeżeli możesz ustaw stały przelew na symboliczną kwotę. Ten gest serca ratuje, niesie pomoc i dar życia.”

Komentarze (17)

zwierzęta posiadają w większości osoby z zaburzeniami psychicznymi, które potrzebują akceptacji, a że pies kocha tego który go karmi bez względu na wszystko...

Ciekawa interpretacja. Zakrawa o delikatny Trolling.

Własne doświadczenia? :)

nie, twojej sta rej

Coś mi się widzi, że ktoś zagubił się delikatnie rzecz ujmując.
TESTY/BADANIA Psychologiczne umożliwiające psa?
A czy którykolwiek, z ZAZNACZAM KTÓREJKOLWIEK Fundacji/organizacji ma TAKOWE TESTY? Czy TEST/BADANIE na WOLONTARIUSZA tudzież inspektora wg. jakich kryteriów jest wykonywany, kto go sprawdza, i kto go Tworzył, i czy ten co go tworzy, wreszcie taki sam test rozwiązał, a jeśli tak, to kto go oceniał...

Coś Wam się ludzie wywraca z rządzą/potrzebą władzy.
Koszt takich badań przekazany na zasilenie walk z bezdomnością zwierząt to MUROWANY sukces. WYMIERNY.

Druga sprawa, a jesli ktoś będzie miał kota którego znalazł na śmietniku, a tego testu nie będzie miał to co? Ktoś mu zabierze tego kota? czy będzie mandat? jak tak to kto tego będzie pilnował i za czyje pieniądze?

ot jaka kombinacja wschodniojewropejska....

Badania to powinni mieć ci wolontariusze a prokurator powinien odpowiedni zarzut im postawić

A Ciebie to już bez badań powinni dawno zamknąć

Ty kali jesteś dobrym materiałem na faszystę !

W takim razie wszystkie osoby zajmujące się PSEUDO RZĄDZENIEM naszym miastem powinny mieć robione takie same badania i testy, bo niestety część z nich nosi znamiona otępiałości umysłowej.

Naszym krajem .Chciałeś napisać,ale boisz się rządzącej sekty z mzłym durniem na czele.Pozdro.

Skoro jesteś taki mondry to sam kandyduj,przecież poprzednicy wybrali najmądrzejszych spośród sieie a wychodzi że są idiotami, czyli jaka musi być ta reszta ,którzy ich wybrali,PO-patrz obiektywnie.

Ten post jest napisany po to, żeby skłonić ludzi do dawania kasy. Świadczą o tym ostatnie zdania.

Ten artykuł porusza dwie patologie, tą pierwszą, którą otrzymaliśmy po komunie i tą drugą lewacką (a właściwie totalitarną, by nie powiedzieć faszystowską), która jest nam suflowana z nowoczesnego zachodu w pakiecie z lgbt !

Nienawidze PISu

Jesteś całkiem poj..any odpowiem ci słowami M.Lempart wypier...aj może to do ciebie dotrze!

Jestem za! Takie badania powinni przejść wszyscy chętni posiadać zwierzęta, te domowe, jak i hodowlane! Tak przy okazji, można by te wyniki badań też wykorzystać, do selekcji odpowiednich ludzi do polityki - oni przecież, o naszej przyszłości we wszystkim decydują!

fszyskich przebadać!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.