Termin pogrzebu Andrzeja Szpaka

Fot.S.Sadowski

Wszystkie uroczystości żałobne przewidziano na  piątek 9 kwietnia 2021 roku. Wpierw o 7 rano w Kościele pw. św. Wojciecha w Jeleniej Górze na osiedlu mieszkaniowym Zabobrze II odbędzie się msza żałobna (uwaga, obowiązują obostrzenia pandemiczne), natomiast odprowadzenie Andrzeja na miejsce spoczynku będzie miało miejsce o godzinie 13.00 na nowym cmentarzu w Jeleniej Górze - Cieplicach przy ulicy Krośnieńskiej.

Przez cały wtorek w redakcji dzwonił telefony od osób, które choć choć chwile chciały porozmawiać o Andrzeju Szpaku. Upewnić się, czy nie doszło do jakieś tragicznej pomyłki. Do nikogo jeszcze nie dotarł fakt, że Andrzeja nie ma już pośród nas. Dzwonili też dziennikarze z innych redakcji. Na portalach społecznościowych pojawiły się wzruszające wpisy o Andrzeju, o jego pasji, jaką było dziennikarstwo, profesjonalizmie, pogodzie ducha i radości życia. Żegnamy wspaniałego człowieka i kolegę. Za wszystkie odruchy serca bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu rodziny Andrzeja Szpaka oraz naszej redakcji.

Komentarze (2)

Jestem ciekawy czy tutaj też będą tłumy po kościołem i cmentarzu i czy tu też będzie prawdziwa obywatelska reakcja na to co księża wyprawiają w kościołach.

No i co ?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.