Termy Liga 17/18 – ruszają zapisy

Termy Liga 17/18 – ruszają zapisy

Spółka Termy Cieplickie już po raz trzeci będzie organizatorem jeleniogórskiego halowego turnieju piłki nożnej ,,Termy Liga 17/18”. Rozpoczęły się zapisy. Chętni powinni się pośpieszyć – liczba miejsc ograniczona.

W zawodach mogą wziąć udział jeleniogórskie firmy, ale i grupy przyjaciół, które mają ochotę poczuć smak rywalizacji. Mecze będą rozgrywane w hali Parku Sportowego Złotnicza przy ul. Złotniczej 12. Pierwszy odbędzie się w piątek 24 listopada, a finał ligi planowany jest na koniec stycznia 2018 roku.

Organizatorzy zapewniają pamiątkowe puchary, wyróżnienia indywidualne oraz po dwie piłki dla każdej startującej drużyny. W ramach rozgrywek zapewniają m.in. profesjonalną obsługę sędziowską oraz organizacyjną; statystyki dostępne na stronie internetowej www.parksportowy.pl; oprawę multimedialną z wybranych spotkań; nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn i zawodników; możliwość reklamy swojej drużyny; zabawę oraz przyjazną atmosferę w trakcie rozgrywek; rabat dla drużyn chcących wynająć halę sportową na trening; rabat na zakup odzieży piłkarskiej u partnera rozgrywek firmy „Saper Gol”.
Opłata startowa za udział w turnieju wynosi 800 zł netto. Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres tobiasz.kuzniewski@termycieplickie.pl do 22 listopada 2017. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia zgłoszeń. Przewiduje się uczestnictwo maksymalnie 20 drużyn. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie po numerem telefonu 881 333 003.
 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.