Trafiona dziupla

Trafiona dziupla

Lwóweccy policjanci w poszukiwaniu skradzionego auta trafili do tzw. dziupli, czyli miejsca, gdzie przestępcy przechowują lub rozbierają takie samochody. W tej namierzonej przez funkcjonariuszy były nie tylko auta, znaleziono też i narkotyki i amunicję.

Jak informuje oficer prasowy KPP Lwówek Śląski, st. asp. Mateusz Królak policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim postanowili sprawdzić posiadaną informację o kradzionym aucie. Na jednej z posesji w okolicy Lwówka Śl. 33-letni mężczyzna miał rozbierać na części taki samochód.
Przypuszczenia policjantów okazały się trafne. W przydomowej szopie zastali oni rozkręcony na części Seat Leon. Jak się okazało figurował w europejskiej bazie pojazdów skradzionych jako utracony w Austrii. W trakcie czynności jednak policjantów zainteresowało zdenerwowanie gospodarza posesji. Z uwagi na to postanowili dokładnie przeszukać posesje i mieszkanie. I znów intuicja policyjna nie zawiodła - w trakcie przeszukań okazało się, że mężczyzna ukrywał 725 działek marihuany, 4 porcje amfetaminy oraz 56 sztuk amunicji do broni palnej.
Mężczyzna został zatrzymany i odpowie za popełnienie przestępstw przed Sądem Rejonowym w Lwówku Śląskim. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.
Fot: KPP Lwówek
 

dziupla (2) (1024x768).jpg
dziupla (3) (768x1024).jpg
dziupla (4) (1024x768).jpg
dziupla (5) (768x1024).jpg

Komentarze (4)

Widać, że lwóweccy policjanci pracują. Może by tak jeleniogórscy pojechali do Lwówka na przeszkolenie.

ta pracują ktoś z ucha strzelił dlatego go zdjeli

No tak ale nie olali informacji :)

to takie szroty jeszce kradna? ja pierd...co za zawodowiec hahaha

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.