Trudne warunki na drogach

Trudne warunki na drogach

Bardzo trudne warunki panowały dziś (wtorek, 11 grudnia) rano na podgórskich drogach po obfitych opadach śniegu . Sytuacja będzie zapewne podobna w ciągu dnia i jutro.

Wprawdzie w regionie panują temperatury dodatnie, ale śniegu padało i pada tak dużo, że na drogach górskich nie topi się lecz zostaje tworząc bardzo śliską warstwę mokrego śniegu. Efekt był taki, że na kilku drogach, na podjazdach, ciężarówki nie dały rady. Na dłużej zakorkowała się droga Jelenia Góra – Świerzawa (na wysokości zjazdu do Podgórek), chwilowe zatory tworzyły się na drogach do Karpacza, do przejścia granicznego w Jakuszycach, na drodze Kaczorów – Marciszów.
Lepiej w najbliższych godzinach na pewno nie będzie. Meteorolodzy zapowiadają obfite opady śniegu do jutra, do godz. 8 rano. W regionie może to oznaczać w niektórych miejscach przyrost pokrywy śnieżnej do 20 cm. W nocy ma też być mroźnie, do -7, co oznacza że śnieg pozostanie na mniej uczęszczanych drogach i będzie bardzo ślisko

Komentarze (21)

Przypominam, jest grudzień.

Co Wy pierd.....pogoda jak talala...5cm śniegu i wasze TDiki pod górę nie mogły podjechać ?

Ponownie "Zima zaskoczyła drogowców", niedzielni kierowcy wyjechali na drogi i jadą środkiem 40km/h .......

To chyba "zaskoczyła kierowców"? drogowcy sobie świetnie radzą.

Uwaga ! Trudne warunki do jazdy ! A co tam, Audicowcy, BMWiarze i Wieśvageniarze na letnich oponach nadal będą jeździć z nadmierną prędkością i wyprzedzać każdego za wszelką cene. To frustraci drogowi co swoje małe ego i niedowartościowanie się i wykluczenie społeczne odreagowują kretyńską jazdą swoim neonazistowskim wyrobem Kałdi, beemwe albo Volks(ludowy)wagen(pojazd). Nie pozdrawiam morderców drogowych z tych neonazistowskich wyrobów/

Uwaga Uwaga! Tak właśnie wygląda ból d*** kogoś kto jechał 30 na godzinę przez miasto i został wyprzedzony XD.

Twój komentarz to typowa logika audicowca bmwiarza albo wieśvagenowca. Za wszelką cene musicie wyprzedzić, zawsze musicie jechać na tylnym zderzaku. Jesteście bandą skur***ynów odpowiedzialną za najcięższe wypadki w tym kraju. Macie krew na ręku. A ja mam czyste sumienie, że nikomu nic na drodze nie zrobiłem. Ale jechać normalnie to dla audicowców bmwiarz czy passaciarzy przekracza ich intelektualne możliwości. Nie, oni muszą zapier***lać bo przecież marka zobowiązuje. Jesteście mordercami drogowymi i taka jest prawda ! A ciebie to chyba jara jak kogoś wyprzedzisz bo jesteś niedowartościowany i kretyńską jazdą musisz się dowartościować. I masz satysfakcje, że kogoś wyprzedzisz swoim starym TDIkiem, rzeczywiście jakie kiepskie życie takie satysfakcje. Nie dość, że jesteście ułomni to jeszcze biedni intelektualnie. Pluje na was mordercy drogowi !

Ale konkretnie ktoś ci jakąś krzywdę zrobił, czy tak ogólnie rzucasz się jak wściekły pies do każdego, kto ma niemieckie auto danej marki? Kompleksy i obsesje leczy się, a nie obnosi po forach. Śmieszy mnie, gdy biedę intelektualną zarzuca mi ktoś, kto tępo generalizuje i nie jest w stanie napisać jednego zdania bez emocji. Też jeżdżę Audi, ale wolno i ostrożnie, bo mam rodzinę. A obelgi jakiegoś frustrata nie są w stanie mnie dotknąć. Meliskę pij, przyda ci się coś na uspokojenie.

Nie wtrącaj się! Nikt cię nie prosił o zdanie!

Zmarnowałeś okazję do siedzenia cicho i robienia lepszego wrażenia niż tamten frustrat, który zresztą także na innych portalach wylewa swoje kompleksy. Po co ci to było?

Do Djdnns chyba jesteś jakimś gimbusem co dosiadł się rozklekotanego golfa po tatusiu albo jeździsz prawie nowym 20-letnim BMW i uważasz się za jakiegoś super kierowce. Do pierwszego wypadku. Mam nadzieje, że sobie tylko zrobisz krzywde a nie komuś postronnemu. A może należysz do gejowskiego Drive Clubu ?

hahhaha komentarz sama prawda ! Najbardziej bawi mnie jak młode gówniarze poubierani w patriotyczne ciuchy lansuje się przy BMW albo Volkswagen hahahha hipokryci. Volkswagen to wytwór i błogosławieństwo od samego Adolfa Hitlera a BMW produkował podczas II wojny motocykle na potrzeby SS i Werhmacht, które skutecznie zwalczały Polaków. Tak młodzi hipokryci, wspierajcie dalej neonazistowskie wyroby ! Lepiej Polske Walczącą zamieńcie na swastyki to lepiej będą się kontrastować z wasymi beemkami i golfikami.

Zapewne jeździsz mercedesem i to by wszystko tłumaczyło;)

Lucek żartowniś z Ciebie :) U mnie tylko made in USA ewentualnie made in japan. Raz miałem mercedesa ale 208D w mojej pierwszej firmie. Dzisiaj mam Toyote Camry jako mienie przesiedleńcze z USA i GMC Safari salonka.

drajw klub już szaleje

Jezdzilem, nic trudnego bie zauwazylem.

takie ciężkie warunki ze strach wyjechać

proszę o zainteresowanie się i zgłaszanie do odpowiednich służb że drajw klub organizuje motopasterkę na tesco w noc wigilijną, chyba nikt by nie chciał żeby ktoś z nas lub ktoś z naszych bliskich idąc na normalną pasterkę do kościoła zginą pod kołami któregoś z tych miłośników motoryzacji którzy będą całą noc ujeżdżać po Jeleniej

Novik, czemu nie jeździsz syrenką. Przecież to takie patriotyczne

Chciałeś być zabawny, a wyszło jak zwykle...

Warunki wcale nie byly zle. Moze gdyby nie bylo tego paskudnego syfu solankowego, jezdzilo by sie lepiej. Mozliwe tez, ze bardziej sliskie drogi odstraszylyby wszystkich skodziarzy i toyociarzy przed odpalaniem swoich maszyn, a tym samym jazda bylaby mila i przyjemna, bo drogi te same ale bez tych niedzielnych mistrzow kierownicy. Drogi to nie zart, nie umiecie jeździć, siedzcie w domu. Nie utrudniajcie zycia innym.pozdrowionka "szkodniki" ;)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.