Trumna z ciałem na drodze

Fot. Lwówek na sygnale

Sceny jak z horroru przeżyli dzisiaj (1 kwietnia) kierowcy jadący o godz. 18.00 drogą nr 297 w Pławnej Górnej. Z karawanu wypadła na drogę trumna z ciałem. Wstrzymano ruch i wezwano policję. 

Mateusz Królak, rzecznik prasowy policji w Lwówku Śląskim informując o zdarzeniu, od razu zastrzegał: to nie jest żart primaaprilisowy. Zakład pogrzebowy miał przetransportować ciało z Lwówka Śląskiego do Jeleniej Góry, do krematorium. Pracownicy firmy nieodpowiednio zabezpieczyli samochód i doszło do tego dramatycznego wypadku. Trumna z ciałem wypadła na drogę. Kierowcy jadący tą drogą od razu zawiadomili policję. Na miejsce przyjechał prokurator oraz grupa dochodzeniowo - śledcza i ustalali okoliczności zdarzenia. Wezwano także drugi karawan, innej firmy, by zabrał trumnę. Ruch samochodowy między Jelenią Górą a Lwówkiem Śląskim odbywał się wahadłowo.

UZUPEŁNIENIE

Po publikacji tekstu o tym tragicznym wydarzeniem, skontaktował się z redakcją z redakcją przedstawiciel Zakładu Pogrzebowego SIMS, z prośbą o uzupełnienie, iż to nie jego podmiot odpowiada za tę godną napiętnowania sytuację. W kontekście informacji, że zaledwie dwa zakłady z Jeleniej Góry zapewniają możliwość spopielenia zwłok w krematorium, zdecydowaliśmy się ją zamieścić. 

wypadek  (1).jpg
wypadek  (2).jpg
wypadek  (3).jpg
wypadek  (4).jpg

Komentarze (34)

taaa, jasne

Jak można zgubić trumnę z ciałem tragedia co za ludzie to przewozili podobno to firma Anubis

A skąd ta pewność?

6kwietnia drajw klub organizuje kolejną impreze, wtedy znów na ich zlocie będzie policja, tym razem policja sprawdzi dokładnie stan techniczny pojazdów i legalność przeglądów technicznych tych trumienek na kołach, jak również obowiązkowe wyposażenie pojazdów. Odkąd nagłaśniamy ich nielegalną działalność i zawiadamiamy służby, na spoty zaczyna jeździć coraz mniej ludzi, ludzie zaczynają widzieć złą sławe tego pseudo tuning klubu. Nie pozwólmy aby na dwa tygodnie przed Wielkanocą znów wyrządzili komuś krzywdę. W pasterkę jeden z nich śpiesząc się swoim leciwym bmw na spotkanie z tymi bandytami potrącił rodzinę z dziećmi.

Brawa dla Anubisa

Nudzisz człowieczku.

To może ten bus co tak zapierziela na trzeciego

Anubis

Nie stety to nie jest żart jechałam na Lwówek ze strony Jelenia Góra już był ruch wahadłowy policyjna swiadkowe i zakład pogrzebowy pomyślała że był wypadek śmiertelny pogotowie już nie miało jak pompa i zakład zabiera ciało. Nigdy w życiu nie przyszło by mi na myśl że takie coś mogło się stać jak czytam o tym to chce mi się śmiać z głupoty tych pracowników jak można nie zauważyć że trumna wypadła a z drugiej strony mega współczuję rodzinie zmarłego śmieć bliskiej jest bardzo wielkim i bolesnym przeżyciem a jeszcze taki cos. Kondolencje

Normalnie można nie zauważyć, myślisz, że mają oczy z tyłu auta? Przecież nie widzą nawet co jest na pace a co dopiero co się dzieje za samochodem. Awarie się zdarzają, niekoniecznie musiała być to wina pracowników.

Widziałem jak karawan firmy Anubis z Jeleniej Góry wraca z otwarta klapa

[quote=Hihihi]Widziałem jak karawan firmy Anubis z Jeleniej Góry wraca z otwarta klapa[/quote]
Bo to ich sprawka

Dobrze, że refleksem popisał się nieboszczyk i w ostatniej chwili zrobił salto co uchroniło go od niechybnej śmierci.

Co za bzdety piszecie, każdemu może się zdarzyć, dobrze że nikomu się nic nie stało. Na pewno tego nie chcieli a Wy psujecie im opinie a jeszcze nie wiecie co Was w życiu może spotkać.

Najczęściej zdarza się paprokom i nierzetelnym firmom. Dobrym i sumiennym się nie zdarza.

Dobrym i rzetelnym zdarza się przenieść nieboszczyka do innego grobu dzień po pogrzebie, bez wiedzy rodziny.A teraz kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.

Gdyby zabezpieczyli trumnę jak kierowca karawanu MPGK to by im nie wypadła nawet przy otwartej klapie. Na szkolenie do Bogusia.

MPGK to może prowadzić szkolenia z bezprawnego jeżdżenia po parku na Wzgórzu Kościuszki.

W Pławnie Górnej. Skąd biorą się takie tłuki w redakcji?

Observer prawda zabolało??! A MPGK może szkolić mając ponad 50 lat doświadczenia.

Nie wiem, co miało mnie zaboleć. A denerwuje mnie fakt, że kierowcy pojazdów MPGK skracają sobie drogę z Sudeckiej na Mickiewicza właśnie przez park. Ciągniki, samochody dostawcze itp. I nie wykonują one ani ich kierowcy/operatorzy żadnych prac w parku. Bezczelnie łamią prawo. To mnie zabolało, drogi Grabarzu.

Observer pies jak nie ma co robić to se j... liże. Więc zajmij się czymś pożytecznym.

Wspaniały pokaz kultury :)

ludzie wpadają w panike na widok trupa a nie przeszkadza im jak kupują poćwiartowanego trupa w mięsnym i jedzą.
Mięso świni smakuje tak samo jak człowieka. Jeden kanibal z Niemiec to potwierdził.

no to trzeba zaczac ludzi jesc bo jest ich za duzo. Proponuje zaczac od wszystkich ktorzy biora 500+ i nie maja wyzszego wyksztalcenia.

Odebrać licencję za coś takiego. To nie wyobrażalne żeby zgubić trumnę. Aż taka pogoń za kasą jest że tak niedbale się obsługuje zmarłych?

"Niewyobrażalne" piszemy razem. Stul pysk.

wiadomo ze KARMA wraca jak sie żle wypowiada na temat konkurencji to wiadomo , ze kedyś zło powróci , szkoda tylko rodziny zmarłego bo przeżyła traume zapewne, wyrazy współczucia

hejka niusiek; dobrze napisane fakt Krzysztof R.to specjalista od chlapania jęzorem negatywnie na inne zakłady pogrzebowe , a wturuje mu Pani z Kancelarii Parafialnej która czuje sie jak na prywatnych włościach, już dawno powinna odejśc za tak niemiłą obsługę

krokodylku popieram ciebie ta kobieta to porażka nie wiem po co ksiądz ja tzryma ,ha ha chyba z zasiedzenia

Krzysztof R to cwaniczek oszust osoba która nie ma pojęcia o prowadzeniu Zakładu Pogrzebowego!!! Dostał wszystko na tacy od rodziców przeczytał książek "Umarli maja Głos" i zagrywa wielkiego przedsiębiorce Pogrzebowego a prawda jest taka że boju się tej pracy a już nie wspomnę o przygotowaniu osoby zmarłej do pochówku itp. Wszystko robią za niego pracownicy co nie jedno w życiu widzieli jak zabraknie Anubisowi tych 2 Panów co od samego początku pracują tylko ich pieniądze trzymają bo jak afera jakąś to blatowac muszą i ftedy nawet parę setek dają po cich żeby nie odeszli śmieszne to ale prawdziwe a wiedze maja duża bo taki zawód sobie wybrali a nie jest to leki kawałek chleba!!!! 2 pracowało tam albo pracują dalej w Anubisie. Krótko mówiąc byli dobrze nauczeni wszystkiego szczególnie z godnością podchodzić do osoby zmarłej!!! Przez właściciela Zakładu Pogrzebowego Sims który sam od podstaw ciężka pracom i szacunkiem do swowoi pracowników i inwestowaniem w firme!!! Jest nr1 w Jeleniej Górze!!!! A co do Anubisa byle do kieszeni pokazać się ze auto nowe itp a jak już nowe to spulnik też nie może być gorszy więc też nowke wezme a co żenada!!! a karawanay zlomy Policja jak by zatrzymała to dowody rejestracyjne lecą że chej taka prawda a klapa nie ma prawa się otworzyć o tak sobie zamek nie zepsuł się w tym dniu musiał być już dużo wcześnie popsuty taka prawda i nieszczęście gotowe Krzysztof. R jak zwykle się wybieli i zrzuci wine na pracownika bo tak najłatwiej. Niech wkoncu jakieś instytucje zainteresują się nimi raz a konkretnie potrafią oczerniac wszystkie zakłady itp jak to się mówi karma wraca z podwójna siła

widzę , że nie tylko ja zawiodłem sie na Krzysztofie R , który ma w zarządzaniu cmentarz na ul. Jagiellońskiej , czyli Pani z kancelari i Krzysztof R to jedno ciało siebie warte, tacy sami kombinatorzy ,kobieta fakt zna topografie cmentarza ale jest bardzo niemiła i chyba charakteru jej sie nie zmieni, a powinna bo zasiedzenie nie pomorze , a Krzysztof R. to taki goguś lubiacy kase jak wszyscy w ANUBISIE, fakt podpora sa ci dwaj najdłuzej pracujacy , a reszta to faceci co kiedys obsługiwali pogrzeby w SIMSIE wiec zapewne nauczeni są szacunku do zwłok i chetnie Ten pan ich przymuje .Życie jednak nie jest usłane różami i karma powróciła , zamiast dwie duze firmy SIMS i ANUBIS zawrzec porozumienie i wykosić inne pseudo firmy \ biznesu to oni się kłóca i rzucaja kłody pod nogi , po co to moze współpraca dwóch potentatów wyjdzie na dobre usługom pogrzebowym w okolicy Jeleniej Górzy, zapewne czytacie komentarze pomyślcie nad tym

"niusiek", "krokodylek", "mistrzu" - zdecyduj się na jeden nick, bo rozśmieszasz wszystkich...

najwazniejsze ze czytasz ze zroumieniem Thom a nie ważne kto pisze ważne jeszcze raz nadmienie ze CZYTASZ ZE ZROZUMIENIM

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.