Turniej miast partnerskich z 20-letnią tradycją

Liczy sobie już...20 lat! Po raz pierwszy odbył się w Niemczech, gdzie reprezentacja Chrastavy zagrała z miastem Eichstätt. W turnieju mogą grać chłopcy w wieku od 11 do 14 lat. W sobotę turniej odbędzie się po raz pierwszy w Lwówku Śląskim.

Zapowiada się emocjonujące widowisko sportowe. Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy – mówi Jan Serafin, sekretarz lwóweckiego urzędu.

Turniej miast partnerskich, który ma już dwudziestoletnią tradycję tym razem odbędzie się na stadionie miejskim w Lwówku Śląskim. Piłkarskie reprezentacje chłopców wystawią gospodarze i miasta takie jak: Chrastava, Eichstätt i Lwówek Wielkopolski. Ci ostatni zapisali się na turniej w ostatniej chwili dlatego, że do Lwówka Śląskiego miała przyjechać reprezentacja włoskiego miasta Vistanova. - Włosi odmówili jednak przyjazdu ze względów czysto organizacyjnych – dodaje Jan Serafin.

Reprezentacja Lwówka Śląskiego po raz pierwszy wzięła udział w piłkarskim turnieju w 2009 roku. Gospodarzem byli wówczas Niemcy. Zapraszamy w najbliższą sobotę 25 czerwca na stadion miejski w Lwówku Śląskim. Turniej rozpoczyna się o godzinie 10. Wręczenie nagród zwycięzcom turnieju przewidziano na godzinę 17.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.