Uderzyli, przydusili i okradli

Dwoje mieszkańców Wlenia pozazdrościło wygranej na automacie znajomemu. Po wyjściu z lokalu napadli go.

Pokrzywdzonemu poszczęściło się - na automacie do gry w jednym z lokali wygrał 300 zł. W tym samym lokalu czas spędzali  tego popołudnia 35-latek i jego 21-letnia znajoma, oboje z Wlenia. Gdy farciarz opuścił bar, para ruszyła za nim. W pewnym momencie zaatakowali go. Mężczyzna podszedł z tyłu i  zadał ofierze cios drewnianą pałką, po czym przewrócił go i przydusił do ziemi. Wtedy do działania włączyła się wspólniczka. Przeszukała kieszenie, zabierając 200 zł, telefon Samsung oraz papierosy. Zabrali też powalonemu trzy piwa.  Policja na drugi dzień zatrzymała sprawców rozboju. Trafili do aresztu. Grozi im kara do 12 lat więzienia. 

Komentarze (3)

zupełnie ich powaliło , żebu powalonemu trzy piwa zabrać

Powalonym to trzeba być żeby w ogóle grać w to gó#no.

Ilu jest takich asów co chodzą wrzucą tam całą wypłatę, albo z 500zł i po dwóch tygodniach przepierdzielania, wygrają 400zł i cieszą się jak dzieci że wygrali :) Szkoda że nie chcą się zgodzić jak proponuje im szybszą wersję gry - niech mi dadzą 500zł ja im dam 250zł, porzucam troszkę owocami jakimiś i wszyscy będą szczęśliwi a całość potrwa 5min, i już będą mogli się cieszyć z wygranej.

Przecież te urządzenia są po to by ktoś na nich zarabiał a nie do rozdawania kasy i odkuwania się przez wiecznie pokonanych ;)

Jak ktoś chce to niech sobie tam wrzuci 2zł , 5 zł ale tak o dla zabawy a nóż coś wygra niechąco - byłem świadkiem sytuacji jak w jednym z jeleniogórskich lokali dziecko namówiło mame żeby dała mu 2zł bo chce zagrać i mama dała mu te dwójkę, dziecko wrzuciło nacisnęło dwa razy i wypadło ponad 500zł :) ku braku zadowolenia ślęczących podchmielonych "zwycięzców" akurat oblegających automat obok : ) Peewnie rzucali cały tydzień setki złotych a jakieś dziecko przyszło i akurat trafiło na moment gdy maszyna napchała się gotówką i mogła 1/10 z tego oddać :))

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.