Ukradł paczkę, pójdzie do paki

Ukradł paczkę, pójdzie do paki

21-letni mężczyzna ukradł paczkę przygotowaną do wysyłki. Jego łupem padła odzież rowerowa o wartości 600 zł. Skradzione mienie policjanci odnaleźli w mieszkaniu zatrzymanego. Teraz za swój czyn odpowie on przed sądem.

Do zdarzenia doszło 5 czerwca br. na terenie jednej z jeleniogórskich firm. Mężczyzna znajdując się na jej terenie zauważył paczkę, wykorzystał okazję i ją po prostu zabrał. Jego łupem padła odzież rowerowa o wartości 600 zł. Paczka ta była przygotowana do wysłania do klienta.

Powiadomieni o kradzieży policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Funkcjonariusze w oparciu o uzyskane informacje oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 21-latka jako podejrzewanego o ten czyn. Potwierdzeniem bezspornej winy podejrzanego, był fakt, że skradzioną odzież odnaleziono w jego mieszkaniu.

Obecnie policja wyjaśnia szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.