Ukradli pieniądze z lunety

Ukradli pieniądze z lunety

Niemal na gorącym uczynku wpadli trzej mężczyźni, którzy włamali się do skarbonki przy lunecie. Było to dzisiaj rano w Karpaczu w okolicach Świątyni Wang.

- Policjanci z Karpacza w pobliżu świątyni zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać – mówi nadkomisarz Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Po krótkim pościgu go zatrzymali. To 21-letni mieszkaniec Karpacza. Mężczyzna posiadał przy sobie piłkę do cięcia metalu. Po przeszukaniu terenu funkcjonariusze znaleźli jeszcze łom i gumowe rękawiczki.

Jak się okazało, chłopak wraz z dwoma kolegami (19 i 21 lat) chwilę wcześniej rozwalili skarbonkę przy lunecie znajdującej się obok Świątyni Wang i ukradli 210 złotych. Z tej lunety turyści podziwiają panoramę Karkonoszy i Kotliny Jeleniogórskiej.

Chwilę później policja zatrzymała dwóch pozostałych uczestników zajścia. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu, jeden ze sprawców był pijany, miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Niby sprawa drobna, jednak zatrzymani odpowiedzą za kradzież z włamaniem, za co grozi do 10 lat więzienia.

Komentarze (4)

..Czego to mezczyzni NIE zrobia,zeby zdobyc..butelke VODKI i NARKOTYKI..

Nie tylko mężczyźni obok kościółka zachowują się dziwnie...
Pani, która niedaleko wejścia sprzedaje pamiątki i ceramikę również zasługuje na szczególną uwagę, ODSTRASZAJĄC swoich potencjalnych klientów w oryginalny sposób. Jaki? Sami sprawdźcie!

..do - [~Jacek.K..]..Czy ta Pani jest czyjas..TESCIOWA ??.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.