Upały przynajmniej do piątku

Upały przynajmniej do piątku

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ostrzega przed kolejną falą upałów. Maksymalna temperatura będzie będzie wynosiła powyżej 30 stopni Celsjusza.

Ostrzeżenie dla Jeleniej Góry i powiatu jeleniogórskiego wydało Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu. Temperatura maksymalna w dzień może wynieść od 29 do 32 stopni Celsjusza. Temperatura minimalna w nocy – od 14 do 17 stopni Celsjusza. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90 procent. W takiej sytuacji należy pamiętać o regularnym nawadnianiu się, chowaniu głowy przed słońcem. Dla ochłody można skorzystać z jeleniogórskiego basenu przy ul. Sudeckiej, który przeżywa ostatnio oblężenie.

Komentarze (10)

Basen przeżywa oblężenie, bo Termy w porównaniu do "świerka" cenowo wyglądają jak rozbój w biały dzień.

Chyba "co najmniej"?

Wroclawskie komunikaty;) Mi termometr pokazal 33,5 w cieniu

Na początku zdania mówimy:mnie. ,,Mnie termometr pokazał 33,5 w cieniu."

A po dwukropku wstawiamy spację.

To jest średnik a nie dwukropek,i tak wspólnie możemy się jeszcze czegoś nauczyć.Pozdrawiam.

Widziałaś kiedyś średnik na oczy? Po kropce i przecinku również stawiamy spację. Nie mówiąc już o bezsensownym zdaniu rozdzielonym przecinkiem. Nie pozdrawiam.

Przyjrzałam się,masz rację,przepraszam.

Jak miałbym iść na Sudecką i się schłodzić to wolę jechać kilkadziesiąt km , do innej miejscowości. Niech najpierw włodarze zadbają o ten basen a następnie zapraszają do niego. W innych miejscowościach baseny miejskie wyglądają jak w XXI wieku, a jeleniogórski pamięta XIX.

Widzę, że masz problem z akceptacją własnej płci. Chcesz o tym porozmawiać?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.