Utrudnienia w ruchu, bo będzie Spacer Wolności

Fot. Piotr Łukowicz

W Jeleniej Górze kierowcy mogą spodziewać się dzisiaj (25 listopada) utrudnień w ruchu. O godz. 17 spod Castoramy ruszyć ma Spacer Wolności. To kolejny już protest jeleniogórzanek i jeleniogórzan przeciwko zaostrzeniom przepisów dotyczących aborcji.

Po proteście mobilnym, który był 20 listopada, tym razem organizatorzy zapraszają do pieszego protestu. Wezmą w nim udział także przedstawiciele branż dotkniętych ostatnimi obostrzeniami związanymi z koronawirusem. Do marszu mają dołączyć hotelarze, właściciele restauracji, kosmetyczki, instruktorki fitness i przedstawiciele innych zawodów, którzy nie mogą pracować. Swój udział zapowiadają także lekarze i pielęgniarki.

Anna Konieczyńska, organizatorka protestów w Jeleniej Górze poinformowała, że spod Castoramy marsz przejdzie ulicą Podwale do siedziby PiS, a później na plac Ratuszowy.

Komentarze (36)

znowu bedzie jerzdzenie rowerami dokoła gory szbowcowej i puszczanie wiankow w niebo

Akcja umiera śmiercią naturalną teraz to tylko chyba najbardziej zaciekli wrogowie demokratycznie wybranej wiekszości i oplacani klakierzyy maszerują ku uciesze lamparskiej.Każdy kto bierze udział w tych marszach śmierci powinien zastrzec ze w przypadku zachorowania na koronowirusa rezygnuje z opieki w reżimowej słuzbie zdrowia i daje wytyczne by leczenie odbywało sie w biurach poselkich PO i Lewicy a jak kto ma blizej do w domu u konieczyńskiej
ps.Ciekawe czy redaktor LIS znów napisze że była moc czy że zeszło powietrze i szły same rozdarde kapcie

lamparskiej ? ciulu ! nawet nie umisz napisać poprawnie nazwizka ? zygac mi sie chce na tweoj widok żygać

[quote=po-jak podwyżki]lamparskiej ? ciulu ! nawet nie umisz napisać poprawnie nazwizka ? zygac mi sie chce na tweoj widok żygać[/quote]

ciulu! nie "UMISZ" poprawnie napisać "NAZWIZKA". A żygaj se na gacie...ćwoku.

Towarzyszu nie denerwuj się tak bardzo i nie podniecaj. Nasza partia PIS z determinacją dąży do obranego przez prezesa celu i unieszkodliwienia tej przeklętej oPOPOPOzycji. Dlatego służba zdrowia oprócz rozkradania (Szumowski i spółka handlarzy bronią i oscypków), jest i będzie rozwalana aż upadnie ostatni szpital i wyjedzie ostatni lekarz, oraz pielęgniarka. W ten sposób pozbędziemy się oPOPOPOzycji. Dlatego powinniśmy nawet zachęcać ich do marszów. Wizja przymusu rodzenia potworków była tutaj doskonałym pomysłem, a ty towarzyszu widocznie nie rozumiesz przebiegłej i chytrej polityki partii w tej sprawie i dlatego piszesz po prostu głupoty, więc zastanów się na przyszłość bo takie komentarze sieją destrukcje i są sprzeczne z linią partii.

Nowiny są organizatorem tej hucpy ?
Czy co ?
A co z KONSTYTUCJĄ ? czy już na nią położyli ... !
Te ludzie to takie g****e !

Niech te wszystkie tępe Julki idą do lasu i sobie Waaginy przykleją kropelką do drzew. I nie odklejać ich. Ich macice ich sprawa... Buahahahaha!

Biedni słabi ludzie. Jak jesteście słabowici na umyśle i podatni na sterowanie świadczą wasze „autorytety”. Każdy z nich ma prywatnie problemy prawne, finansowe we własnym życiu którym nie potrafi pokierować, więc w pewnym momencie uznaje że pokierowanie stadem baranów będzie jakimś rozwiązaniem i sposobem na zysk. Tak było z kijowiakiem, tak samo jest z lampartową. Jeszcze nie wiadomo jak jest z konieczynska i zapewne nie będzie wiadomo bo jest zbyt lokalną i nic nie znaczącą ordynuską, ale cel ma taki sam. Nawet nie jest warta tej wiedzy. Wystarczy trochę wulgarnych wrzasków żeby was przyciągnąć. To jest dla was powód do przemyśleń…..

Hitler Kaczyński i krzyworyjec Moravitzky zabili 674 Polaków.

„Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn”. (Art. 44 konstytucji).
Hitler Kaczyński i krzyworyjec Moravitzky wraz ze swoimi akolitami nie doczekają przedawnienia.

Najważniejsze przesłanie: "Je*** pis" i "***********".

A mają w planach "julki" i ci przedsiębiorcy udać się pod ratusz i zaprotestować przeciwko podwyżkom opłat komunalnych jakie planują jeleniogórscy włodarze czy zgadzają się potulnie na dojenie z kasy przez POwską władzę miasta?

Rozumiem, że jak Kaczyński z obłędem w oczach wyskakuje na trybunę sejmową i wykrzykuje na opozycję, że są mordercami, kanaliami i maja krew na rękach, to jest w porządku. Pani Marszałek, która chwilę wcześniej ogłosiła przerwę, potulnie usiadła z powrotem, bo prezes Polski przemówił. Żenada! Ale widać propaganda TVP robi swoje. A grzecznie już było. Widocznie PiS rozumie tylko takie wyrazy. Zdania złożone są dla nich zbyt skomplikowane. A także ich majątki warto by sprawdzić.

"Jak jesteście słabowici na umyśle i podatni na sterowanie świadczą wasze „autorytety”......"

Hitler Kaczyński. Ten konus ostatnią kroplą spe.rmy s.p.i.e.r.d.o.l.o.n.y, to psychol smoleński.
Mińsk-Warszawa -wspólna sprawa. DYKTATURA.

hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha.............

Wredne Julki nie utrudnianie życia normalnym ludziom. Maszerujcie sobie po wałach, albo na szybowcówkę. Won z centrum!

Aaaabsulutnie ostatni szał mody: Klej kropelkę można stosować jako błyszczyk do ust. Te PO aborcji mogą go używać jako lubrykant. Co kto woli. 100 darmowych tubek do odebrania przez najszybsze Julki :)

Masz naprawdę niezłe pomysły :) A te tępe dzidy są tak tępe że jutro możemy przeczytać o kilku takich przypadkach....

Tylko pełna i absolutnie bezwzględna de***yzacja z delegalizacją i konfiskatą majątków funkcjonariuszy *** może uratować ten kraj przed dalszym staczaniem się w otchłań. Jeśli partia lub partie które wygrają wybory (a wygrają - *** nie jest wieczny) za kilka lat tego nie zrobią, ***owska hydra wróci znów.

lumpenelektorat pisuaru nie prowadzi działalności, nie ma oszczędności ani majątków; żyje z pińsetplusów rozmaitej maści oraz z zasiłków z mopsu; ich konfiskata prewencyjna nie rusza, bo to, co ewentualnie mieli i tak już im wyniósł komornik za chwilówki. Do nich z przekazem o łamaniu standardów państwa prawa nie trafisz

Zero chciał zostać Dzierżyńskim. A że etat zajął mu Kamiński, to postanowił zostać Berią. I skończy jak Beria. Czego wszystkim życzę

Ulicznice roznoszą zarazę. Wirus covid 19 jest im bardzo wdzięczny. A wasz patron Adolf Hitler byłby bardzo rad z propagowania uśmiercania nienarodzonych dzieci. Polskich dzieci- bo chodziło mu o wytępienie "podludzi....

Nie krępuj się, napisz wszystkim, że jesteś gejem, a nie popisuj się swoją obrzydliwą niechęcią do kobiet - a, może nosisz koloratkę, tacy w większości są takiej właśnie orientacji seksualnej?

Nienawidzisz gejów? Co na to Aaaadaś? POwinieneś złożyć samokrytykę komusza wszo.

Dziewczęta, wy---dalajcie!

W moim imieniu niech też tam któraś rzuci mięsem. Jak można zamykać siłownie, a otwierać kościoły ??

Protesty w Jeleniej Górze bardzo dały mi do myślenia. Jutro oddam władzę tej brzydkiej lesbie ze SK. Pozdrawiam

Prawdziwy Jarosław Kaczyński spokojnie czeka aż spacerującym macicom zsynchronizują się okresy. Kupi wtedy duuużo popcornu i będzie obserwował jak Suchanow POgryzie cycki Jachiry, a Szajbus Wielgus urwie jaaja Lempart. Faktury za to całe przedstawienie wystawi oczywiście Mateusz Kijowski. :)

A propos Mateusza Kijowskiego właśnie się dowiedziałem, że Jeleniogórskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych zrobiło zrzutkę dla Mateusza, żeby ten nie wyjechał z Polski. To jest dopiero news! Ciekawe czy już ktoś POliczył ile za te pieniądze można by kupić respiratorów (czy też aspiratorów jak chce Kidawa Błońska) :)

Moravitzky podwójnie certyfikowany narodowo socjalistyczny pisbolszewicki oszust i kłamca. Handlarz biskupa ziemią pedofila Gulbinowicza :

"Podatek cukrowy został wprowadzony, bo ma służyć zdrowiu Polaków" - stwierdził krzyworyjec Morawiecki

PiSowski motłoch wyje że szczescia i umiera na covid z imieniem Jarosława zbawiciela na ustach

Coś nie pyklo. Ile was tam było 10 czy 15?

Nie ma kasy nie ma szłu nie ma.Jest jeszcze taka ewentualnośc że siedzą na kwarantannie lub (oby nie) lezą na oddzialach covidowych

Posprzątajcie lepiej mieszkania kreatury.

Co to się stało: można stawiać + lub - niezależnie od redakcji ?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.