Uwaga, będzie mróz

Uwaga, będzie mróz

Powiatowy Zespół Kryzysowego w Jeleniej Górze ostrzega przed silnymi spadkami temperatur. Dzisiejszej nocy (od godz. 20.00, 22 stycznia do godz. 10.00, 23 stycznia), mróz ma być naprawdę siarczysty.

Komunikat zapowiada temperaturę minimalną w nocy od -17 do -14 stopni C. Temperatura maksymalna w dzień wynosić ma od -7 do -5 stopni C. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określono na 90 proc, więc jest niemal pewne, że będziemy musieli się ostro dogrzewać.
W naszym regionie ostrzeżenie obowiązuje dla powiatów lubańskiego, lwóweckiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego i Jeleniej Góry.
 

Komentarze (9)

NOOO Brawo !!!! i taki bezdomny wejdzie sobie na nj24 i przeczyta sobie ze będzie mróz.
Żałosne

muj bezdomny kolega który mieszka na działce ma telefon dotykowy i czensto czyta nowiny. przychodzi do mnie sobie ładować go to zawsze go kustoszem poczenstuje a i on nieraz jakiegoś denarka albo kuflowe przyniesie

to jakiś żart? od kilku dni jest mróz!!

Mróz w styczniu, no kto by się spodziewał!?

Mogli już doczekać z tym ostrzeżeniem aż wszyscy pójdą spać. ;)

Ale zima śmiać się chce. Śnieg tylko wysoko w górach. Mróz rzekomo zarazki miał wymrażać a tu pełno chorych w przychodniach.

Duży mróz ostra zima nikt drive club JG nie powstrzyma.To ich wina i najwyższy czas jeździć na zimowych oponach i wymienić klocki hamulcowe by na pasach na czas na czerwonym się zatrzymać.

Panowie pismacy chyba zapomnieliście o 3o stopniowych mrozach, TO BYŁ MRÓZ

A ty chyba zapomniałeś się dzisiaj wysrać i próbujesz tym faktem zainteresować innych.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.