Uwaga na słowa!

Uwaga na słowa!

Bardzo prosimy wszystkich internautów, umieszczających swoje wpisy na forum dyskusyjnym, aby w swoich komentarzach, niezależnie o wyrażanych poglądów, nie używali niestosownych, przesyconych nienawiścią określeń i nie łamali regulaminu serwisu. Wszyscy żyjemy w niezwykle ciężkich czasach wymagających odpowiedzialności. Dziennikarze również. Nie chcielibyśmy blokować możliwości publikacji komentarzy, ale jeżeli nasi Czytelnicy nie będą siebie nawzajem szanować, zostaniemy do tego zmuszeni. 

Dodatkowo przypominamy, że żaden komentarz nie pozostaje anonimowy, a blokowane komentarze nie są usuwane. Prosimy naszych Czytelników, aby powiadomienia o przypadkach łamania regulaminu portalu przesyłali na adres portal@nj24.pl (w wiadomości podać należy tytuł artykułu oraz datę i godzinę dodania komentarza, który narusza regulamin serwisu). 

Komentarze (40)

Zablokujcie wszystkie komentarze.

Zablokować.

I puścić kwieciste mowy z ust nieskalanych kłamstwem patologicznego kłamcy Moravitzkyego!

Niech żyje partia!

Naród z PiS.bolszewikami!

Co Wy tam palicie w tej redakcji? Nie widzicie, że niejacy: obatel, soclib, anonim+ zas rywają całe forum swoimi wymiocinami? Trzeba Wam to pokazywać palcem?

Unią Europejską rządzą w dużym stopniu ateiści, którzy na miejscu wiary religijnej postawili ideologię gender. To jest ich utopia, ich namiastka religii. Tym się kierują. Nienawidzą Polski jako kraju, który obok Węgier najbardziej skutecznie opiera się tej ideologii (podobnie zresztą było w czasach komunizmu, gdy największy kłopot Moskwa miała z Polakami i Węgrami, gdyż te narody najbardziej opierały się komunizmowi).

Jakże słuszny apel. Żywię nadzieję, że odniesie on właściwy skutek!!!

Czytać nie cenzurowac!

//wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-testy-na-obecnosc-sars-cov-2-wylacznie-za-zgoda-sanepidu-6495863835805313a?amp=1&__twitter_impression=true

Prawda o tej socjalistycznej PiS.bolszewickiej szajce w obliczu trwającej epidemii zaboli Was.

Czas skończyć z "fpisami" obatela

ludzi zamknijcie ryjemisiu. Nie widziecie co sie dzieje? Illuminati chcą nas wszystkich wymordować. Jeszcze Polska nie zginęła póki my rzyjemy. Co nam obca przemoc wzieła szabląmisiumisiu odbierzemy!

Rzyjemy?!Serio?! Buahahahahahahaha

[quote=Mama]Rzyjemy?!Serio?! Buahahahahahahaha[/quote]

A jednak 48 analfabetów dał Ci minusy !

No..odpowiedzieli na apel.

Niech partia PiS.bolszewickich kłamcow weźmie przykład z jedynie słusznej linii postsowjetskiego geneska z postsowjetskiej republiki :

Turkmenistan.

Dzisiaj rząd wprowadził ZAKAZ używania słowa KORONAWIRUS.

Pod karą więzienia.

W ten sposób post sowiecki dyktator wyleczyl cały naród.

Niechaj socjaliści z PiS.bolszewii podążą tą drogą.

Naród z partią. Partia z Narodem!

Do Papjez - Nie uważam do końca aby Obatel łamał jakieś konwenanse. Jego komentarze są ostre ale trafne, no może by sobie darował tylko wyzwiska. Poza tym wiele z komentarzy to cytaty -chociażby z twittera. No niestety władający się jak widać miotają a co najgorsze to nie mówili i nie mówią prawdy o bieżącej sytuacji, kłamali o przygotowaniach, a teraz reglamentują dostęp do świadczeń (np do testów), oraz zakazują wypowiedzi lekarzom specjalistom czy osobom z pierwszego frontu o tym jak to wszystko jest powiązane na sznurki. Takie informacje powinny być dostępne publicznie aby suweren mógł ocenić w przyszłości kandydata na "stolec". Także trochę dystansu.
A Obatel też się powinien niekiedy "ugryźć w kalwiaturę".

Włącz TVP 1 od samego rana drwią ze wszystkich i wszystkiego .Taki program ;No to jedziemy.Same drwiny.
My nic nie chcemy tylko aby mówili prawdę nawet jak będzie bolesna.

wyłączcie fora!

Włącznie towarzyszy z partii PiS.bolszewickiej.

Nieskalane kłamstwem usta Moravitzkyego całą dobę.

Wypijmy za błędy ! I za Mordy Zdradzieckie ;)

Owszem, denerwują mnie ****skie i bardzo niestosowne wpisy prymitywnych internautów - no cóż - takie mamy czasy, ale staram się na nie nie reagować, by nie dać satysfakcji jakiemuś "niedoukowi", który cieszy się, że "dowalił"...Redakcja była łaskawa zaznaczyć, że internauci piszący na tym forum, nie są anonimowi - ja o tym od dawna wiem - ale, wolałbym, żeby tak właśnie było, czyli anonimowo... Jeśli miłościwie nam panująca władza (w końcu) wprowadzi stan wyjątkowy, to między innymi nastanie cenzura i anonimowości już nie będzie, redakcje we własnym interesie, wprowadzą cenzurę, oby nie całkowitą!

Łukasz Szumowski:

"Stoimy na brzytwie. Jeżeli państwo się zapadnie, to umrze więcej osób niż na koronawirusa."

NPK
03.04.2020 12:42

- Stoimy naprawdę na brzytwie. Jeżeli państwo się zapadnie, nie będzie miało pieniędzy na leczenie onkologiczne, hematologiczne, pediatryczne, to umrze przez to więcej osób niż na koronawirusa - powiedział w Polsat News minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Jak to się ma do słów wypowiedziach przez nieskalane kłamstwem krzywe usteczka patologicznego oszusta i kłamcy Moravitzkyego że "nie oddamy ani guzika " koronowirusowi.

Grupa przestępcza PiS.bolszewii

KŁAMAŁA

KŁAMIE

KŁAMAĆ BĘDZIE.

Zaniechania PiS.bolszewii i 71 osób zabitych.

Cenzura niczego nie zmieni.

Dzisiaj Kaczyński ZMILITARYZOWAŁ Pocztę Polską.

Czas Apokalipsy.

Grudzień 1981.

Po "wyborach" zmilitaryzowana Poczta Polska w kwarantannie.

Nagły wzrost zarażonych.

Po dwóch tygodniach nagły wzrost zgonów.

Następnym krokiem Kaczyńskiego będzie utworzenie Rządu Cmentarnego.

łżesz, tym poparciem pisu to się chwalisz czy żalisz?
wejdź na media pisowskie i tam zachwalaj wodza , na nj nie musisz zaglądać :)

Do Papież
Zamiast pisać misiu*y odnieś się merytorycznie do działań władzy i spróbuj nas przekonać że jest dobrze jak mówi prezio. na razie to nas kłamią co do ilości zachorowań i jak piszą ofiar (patrz inne kraje np. Austria czy Niemcy ), uciszają mówiących prawdę (np. prof. Simon z Wrocławia czy pielęgniarka z Nowego targu) , wywalają niesfornych (prezes poczty pl. P.Sypniewskiego). Toż to czysty bolszewizm. To trzeba nagłaśniać i piętnować. Tak nie może być w cywilizowanym kraju panie Papjeż.

Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej chce odwołania wiceministra zdrowia Waldemara Kraski w związku z jego wypowiedzią o bagatelizowaniu przez medyków procedur związanych z koronawirusem.

Jeśli wirus dopadnie małego kulasa z Żoliborza to jego chorobą współistniejącą będzie nienawiść do Polaków.

Każda autorytarna władza potrzebuje kozła ofiarnego.
Winny jest personel medyczny który zaraża.
Przecież gangsterzy z Nowogrodzkiej nie powiedzą stworzyliśmy ad hoc sieć całkowicie nieprzygotowanych szpitali zakażnych, resztę szpitali zostawiliśmy bez środków ochrony, testów i procedur.

PiS.bolszewia odsłoniła swoje oblicze.

Z dużym smutkiem przyjąłem dzisiaj informację o śmierci 77-letniej mieszkanki Jeleniej Góry-Cieplic, która zmarła w Szpitalu Zakaźnym w Bolesławcu - pisze Jerzy Łużniak.
Składam szczere wyrazy współczucia rodzinie i bliskim zmarłej jeleniogórzanki.

Prawybory i Sposoby
Oto przepis na udane wybory 10 maja 2020 roku.
1.Każdy członek komisji wyborczej otrzyma 5 000 zł na czysto za dobę.
2.Zarządzić godzinę policyjną od godz. 18:00 do 8:00. Nocą wirus nie widzi.
3.Wybory będą trwały od godz. 22:00 w sobotę do 6:00 w niedzielę 10.05.2020.
4.Każdy głosujący za kandydatem naczelnika może swobodnie działać.
5.Inni będą zawróceni i karani mandatem za naruszenie godziny policyjnej.
6.Wyniki będą znane nie wcześniej, niż przed 12:00 10 maja 2020 roku.
7.Zarządca pozna wyniki po śniadaniu i będzie bardzo zadowolony.
8.Da się? Dada. Ma się? Ma.
Pytam się więc, o co tyle zamieszania? Załatwi się i po sprawie.

To tzw poprawność polityczna. Nie można mówić jak jest bo zaraz z miejsca zostaje się hej teren albo trolem jakiejś opcji politycznej. Z ludzi robi się intelektualne cioty które nie potrafią gęby otworzyć...

Wkrótce mały kulawy nienawistnik z Żoliborza powie :

- szliśmy i doszliśmy do 96 urn.

Szanowna redakcjo, czy robicie kpiny z czytelników???
Mamy wysyłać informacje na meil redakcji i wskazywać konkretne posty i godziny ich zamieszczenia? A od czego Wy jesteście? Gdzie moderator? Przecież wystarczy przejrzeć wpisy socliba czy obatela - już dawno powinny być przez Was usuwane! Chyba, że albo nie potraficie moderować albo po prostu tolerujecie wpisy takich użytkowników.

80 procent komentarzy na NJ24 zieje nienawiścią do obecnie rządzących. Ja wiem kropla drąży skały, ale w tym przypadku nie jest to mowa pojednania tylko nienawiści. Trochę obiektywizmu.

A pamiętasz mordy zdradzieckie albo drugi sort. Póki karzeł nie przeprosi nie będzie pojednania.

Pamiętam dorzynanie watahy, jaki prezydent taki zamach i setki innych. Prawda jest taka, że to PO odpowiada za taki stan naszej polityki.

I po co to bzdurne ostrzeżenie? I tak nie zakończycie hejtu pod komentarzami. A jeśli będziecie usuwać komentarze, to tylko te, które są przeciwne włodarzom jeleniogórskim. Reszta zostanie, czyli Obatel, Widzę i cała reszta hejtu , który zniszczył komentowanie na jakimkolwiek poziomie na tym portalu. No, a teraz możecie mój komentarz usunąć, bo nie popieram waszej gazety i całej tej otoczki.

Tak jak w życiu tak i tutaj są ludzie i jest motłoch blokujcie motłoch i wyraźnie chorych psychicznie typu obatel. powodzenia

Moj zaklad na Groszowej PO doprowadzilo do zrownania z ziemia.

***** ***

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.