Warto czytać: Obrońcy królestwa stają do walki

Warto czytać:  Obrońcy królestwa stają do walki

John Flanagan, uwielbiany na całym świecie autor bestsellerowej serii  osadzonych w fantastycznym świecie powieści dla młodzieży "Zwiadowcy", powraca! Polscy czytelnicy jako pierwsi na świecie mają okazję przeczytać długo oczekiwany 13. tom zatytułowany "Klan Czerwonego Lisa". 

W najnowszej części poznajemy nowe przygody Willa i jego młodej uczennicy, Maddie, pierwszej kobiety w korpusie Zwiadowców. Jest to kontynuacja wątków rozpoczętych w księdze 12. "Królewski Zwiadowca". Nadszedł czas, aby następne pokolenie przejęło płaszcz i stało się obrońcami królestwa Araluen. Przygotuj się na nową falę epickich bitew i bohaterstwa!

W królestwie Araluenu nie dzieje się dobrze. Grupa rebeliantów pragnie przywrócenia starego prawa, według którego tylko potomek króla w linii męskiej może ziedziczyć tron. Buntownicy zawiązują tajne stowarzyszenie – Klan Czerwonego Lisa – i starają sie wszelkimi sposobami nie dopuścić do onbjęcia władzy przez córkę króla Duncana, obecną regentkę Cassandrę, a w przyszłości przez jej córkę, księzniczkę Madelyn.

Nieliczna grupa zwiadowców pod przewodnictwem Giliana oraz rycerze Horace'a muszą stawić czoło podstępnym i zdradzieckim wrogom. Jaka rola w tej rozgrywce przypadnie zwiadowczyni Maddie?

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy egzemplarze tej właśnie książki. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 75 64 24 480, we wtorek, 7 sierpnia, po godz. 14.00. Warunkiem odbioru książki jest posiadanie aktualnego wydania „Nowin Jeleniogórskich”. Zapraszamy! 

Komentarze (1)

ciekawe trzeba będzie przeczytać.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.