Warto czytać: „Rzeka przeznaczenia”

Warto czytać: „Rzeka przeznaczenia”

„Rzeka przeznaczenia” - najnowsza powieść bestsellerowej autorki Elizabeth Haran – od 3 czerwca w księgarniach!

Ojciec Franceski skrywa przed nią mroczną tajemnicę. Kiedy prawda wyjdzie na jaw, nic nie będzie takie jak do tej pory. Dziewczyna będzie musiała zdecydować, kogo może obdarzyć zaufaniem.

Joe Callaghan, właściciel parowca pływającego po rzece Murray, wpada w poważne tarapaty finansowe. Z pomocą spieszy mu mieszkająca do tej pory w Melbourne piękna córka Francesca. O jej względy zabiega trzech mężczyzn. Francesca od pierwszego wejrzenia zakochuje się w przystojnym kapitanie statku. Jednak chcąc wydobyć ojca z kłopotów, zgadza się poślubić bogatego Silasa. Tymczasem matka jednego z adoratorów Franceski odkrywa szokującą prawdę o dziewczynie. Jeżeli jej podejrzenia okażą się słuszne, w życiu młodej kobiety, a także jej najbliższych, nastąpią gwałtowne i nieodwracalne zmiany.

„Rzeka przeznaczenia” to przejmująca opowieść o głęboko skrywanych tajemnicach i ich dramatycznych konsekwencjach,pełna dramatyzmu historia młodej, zdolnej do poświęceń dziewczyny, której świat w jednej chwili przewraca się do góry nogami. Uczucia, którymi do tej pory obdarzała najbliższe osoby, będą musiały ulec przewartościowaniu.

Elizabeth Haran to mistrzyni magicznych opowieści, którą pokochały nie tylko polskie czytelniczki. Pochodząca z Rodezji australijska autorka czternastu powieści obyczajowych, których akcja dzieje się w egzotycznych australijskich plenerach. Jej książki zostały przetłumaczone m.in. na niemiecki, hiszpański, rosyjski i czeski, a w samych Niemczech rozeszły się w ponad półtoramilionowym nakładzie. Na polskim rynku do tej pory ukazały się powieści „Szept wiatru” i „Pod płonącym niebem”. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.