We Wleniu moc kobiet

We Wleniu moc kobiet

Energię kobiet można było poczuć we Wleniu. I Festiwal Energii Kobiet zorganizował Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w sobotni wieczór, 10 marca. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt kobiet.

Kobiety gotowały oryginalne dania, malowały na kamieniach, tańczyły, poznawały tajniki dobrego makijażu, oglądały film „Sztuka kochania”. I rozmawiały z kobietami, które inspirują swoim życiem. Warsztaty kobiet dla kobiet miały swoją moc! Takiej energii mogą pozazdrościć ośrodki w wielkich miastach. 

- Zawsze mi się marzył taki festiwal we Wleniu – zdradziła Anna Komsta, sprawczyni całego tego kobiecego zamieszania – Iskrą do zorganizowania festiwalu stał się film „Sztuka kochania”, jaki otrzymaliśmy dla naszego „Kina za Rogiem”. Postanowiłyśmy przy tej okazji tę naszą kobiecość celebrować, pobyć po prostu ze sobą. A na to w codziennej gonitwie brak czasu.
Prelegentki prowadziły warsztaty społecznie..
- To było ujmujące i wzruszające – podsumowała festiwal Anna Komsta. Obiecała, że za rok „Energia kobiet” powróci do Wlenia.
 

IMG_3532.JPG
IMG_3461.JPG
IMG_3463.JPG
IMG_3474.JPG
IMG_3476.JPG
IMG_3480.JPG
IMG_3482.JPG
IMG_3484.JPG
IMG_3488.JPG
IMG_3495.JPG
IMG_3499.JPG
IMG_3513.JPG
IMG_3514.JPG
IMG_3518.JPG
IMG_3521.JPG
IMG_3526.JPG

Komentarze (4)

Ja sam pracuje to wiem mapa gwiazda tylko najwyższej w góry

Kolejny niedorozwój demonstruje swoje problemy psychiczne. Długo tak możesz? Kto dał ci dostęp do internetu???

Szkoda remont teatr to pięknie słynne matka Boga widzi syn że wiem daleko w góry zaraz blisko ciszę się. Moje pracy od 1 do 7 to 18 tajemnice

,, na starosc to mam juz inne zdanie o Kobietach,szczegolnie po lekturze "Poczet kobiet nikczemnych",gdzie bohaterka pewna Baronowna pila krew
od mlodych dziewic,aby zachowac mlodosc

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.