Więcej dla szpitala

 

Wzrosła kwota pomocy, jaką miasto przekaże w tym roku jeleniogórskiemu szpitalowi na realizację programów zdrowotnych.

 

W ostatnich latach zwykle było to po około 200 tysięcy złotych. – W roku 2013 w budżecie zarezerwowaliśmy na to 240 tysięcy złotych – mówi prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła. – Dla porównania – na początku lat 2000 – kwota ta nie sięgała nawet 60 tysięcy złotych. Faktem jest, że popularyzacja tych programów i spore zainteresowanie i rodziców dzieci, i samych dorosłych rozmaitymi formami profilaktyki sukcesywnie rośnie, stąd pieniędzy wydajemy więcej z pełnym przekonaniem o słuszności takich wydatków.

Komentarze (12)

PANIE ZAWIŁA A MOŻE NAJWYŻSZY CZAS KONTROLOWAĆ SZPITAL JAK JEST TRAKTOWANY ZWYKŁY PACJENT???????????????????????????NIE TAKA KONTROLA ŻE CAŁY PERSONEL JEST POWIADOMIONY NA DWA TYGODNIE PRZED CZASEM---I BIEGAJĄ W POPŁOCHU!!!!!!!!!!!!!PROSZĘ ZROBIĆ ANKIETĘ I NIECH SIĘ WYPOWIEDZĄ BYLI PACJENCI SZPITALA JELENIA GÓRA UL OGIŃSKIEGO----------S O R PROSI O POMSTĘ DO NIEBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trzeba się zastanowić nad kradzieżami w szpitalu ,od pościeli ,do sprzętu. Co robią portierzy ?

Może mieszkańcy wesprą szpital pościelą piżamami itp.

Woda droga a cieknące krany,stare okna gdzie wiatr hula.

Moze niech zaczna patrzec pielegniarkom na rece bo potrafja zalatwic duzo drogich lekow tylko sie zastanowic trzeba jak czy chorzy ich nie otzrymuja czy ich nikt nie kontroluje a praca pielegniarek wola o pomste do nieba tak samo z lekarzami dlaczego lekarz ktory przyjmuje prywatnie robi badania pacjentow na szpitalnym sprzecie oczywiscie oplatnie ale do swojej kieszeni Kiedy to sie wrescie skonczy
Mialam niedawno tesciowa na neurologi pomsta jeszcze jej dobrze nie przyjeli a byla prawie cala sparalizowana a juz dzwonilli zeby leki przyniesc a jak zaszlismy to od razy lista co trzeba krem sudokrem ktory kupilismy i wieczorem zanieslismy ale rano niestety juz go nie bylo pielegniarka kazala na noc kupic 3 pampersy kupilismy 7 i zostawilismy w szafce a rano nie bylo ani jednego a tesciowa byla zacewnikowana jak zrobilam ambaras to pani pielegniarka laskawie odparla ze nic sie nier stalo a pozyczyly dla innej pacjentki czy szpital nie jest zobowiazany zaopatrzyc pacjentow w pampersy nie wiem czy pielegniarki je wynosza czy co tak samo z posciela zachodzimy a tesciowa lezy jak przyslowiowy pies bez poscieli na pytanie dlaczego odpowiedz jak chcecie posciel to sobie przyniescie zanieslismy bo szkoda czlowieka ale niestety poscieli juz nam nie oddano nawet nie zapytano czy moga zostawic A lekaze na oddziale patrza tylko jakie dosrtana prezenty Ten oddzial to pomsta Mysmy tesciowa zabrali bez zadnej poprawy a nawet z pogorszeniem po 3 tygodniach lezenia a w innym szpitalu zmieniono leki a najpierw zrobili badania I PO TYGODNIU JUZ BYLA POPRAWA A PO 3 TYGODNIACH TESCIOWA WYSZLA DO DOMU BEZMALA O WLASNYCH SILACH

SKANDALEM JEST FAKT ŻE NA TERENIE JELENIEJ GÓRY NIE MA LEKARZA ENDOKRYNOLOGA KTÓRY BY PRZYJMOWAŁ NA NFZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAŁO TEGO PANI NEUROLOG PRZYJMUJE W TRZECH MIEJSCACH---- SZPITAL CHYBA ŻE CZŁOWIEK BY UMIERAŁ TO MOŻE BY GO PRZYJĘLI----CIEPLICE PRZYCHODNIA PRYWATNIE-----I JEŻELI BĘDZIESZ MIAŁ BARDZO WIELKIE SZCZĘŚCIE TO PANI Z REJESTRACJI W SZKLARSKIEJ PORĘBIE PODNIESIE ŁASKAWIE SŁUCHAWKĘ JEŻELI BĘDZIE CHCIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>obserwator< bez składu i ładu ,słowotok.
,
Od pielęgniarek to się odczep na odległość 12 i pół sztachety.

W dowód wdzięczności;http://www.youtube.com/watch?v=iLPer_0m1zk

Do obserwatora.
A chcielibyście taką pościel ze szpitala? Z bakteriami szpitalnymi? Dziwię się i to bardzo.I proponuję zakup słownika ortograficznego.

Ja nie chcialem więc dlatego zostawiłem swoją przyniesiona pościel w szpitalu ale widać są osoby którym to nie robi problemu bo dlaczego jej w zzpitalu brakuje A słowniki to ci moge dać i tokilka sztuk

Mam pytanie ;dlaczego w szpitalu nie MA pralni/ ponoć była wybudowana i to na ówczesne czasy dość nowoczesna? Jak się pościel wywozi poza teren to lepsze sztuki "amba"
2) byłaby pralnia były by etaty/dla mamy i taty/ (bezrobocie)itd

3) Pisać pomysły jak uzdrowić chory system w szpitalu!
4 )Zmienić schody są za śliskie ,caly czas oblodzone.

Żaden z pomysłów nie ma sensu służba zdrowia nigdy w żadnym kraju nie będzie firmą uzyskującą dochody. Nikt niczego nie zmieni, póki ktoś na górze grzejący stołek nie przeżyje realiów Polskich szpitali nie prywatnych.
Dyrektorzy czy menagerowie szpitali na ten moment nie mają zamiaru też wprowadzać oszczędności ani kombinować, bo jeżeli pokarzą, że szpitali przynosi "zyski" to utną mu pieniądze, żeby była odpowiednia premia w NFZ-cie

" bo jeżeli pokarzą" od karania czy od pokazywania?

DOLNOŚLĄZAK. W 7 lat po upadku "komuny" wyzwoliciele reformatorzy-amatorzy pokusili się o wprowadzenie reformy służby zdrowia. W 1997 roku AKCJA WYBORCZA SOLIDARNOŚĆ z Marianem Krzaklewskim /szefem styropianowego związku/ na czele, wprowadzili standardy leczenia, które twórczo rozwinięto w latach następnych. Standardy te - w zmodyfikowanej formie - obowiązują dziś. Ja jestem z nich zadowolony. Ci, którzy dziś krytykują wielkie osiągnięcia SOLIDARNOŚCI oraz Porozumienia Centrum /Kaczyńskich/ nie są godni tego aby wśród polskojęzycznych Słowian zamieszkiwać.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.