Więcej policji w długi weekend

Fot. KMP Jelenia Góra

Jeleniogórska policja od dzisiaj (sobota, 12 sierpnia) do środy (16 sierpnia) prowadzić będzie wzmożone działania prewencyjne. – To w związku z rozpoczętym długim weekendem – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy komendanta miejskiego policji.

– Celem tych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu oraz turystom, którzy w tych dniach odwiedzą ziemię jeleniogórską – dodała.

Możemy spodziewać się wzmożonych kontroli drogowych. Funkcjonariusze będą eliminować z ruchu nietrzeźwych kierujących, sprawdzać, czy kierowcy mają stosowne dokumenty uprawniające ich do kierowania, stan techniczny pojazdów i wyposażenie oraz reagować na wszelkiego rodzaju przestępstwa i wykroczenia. – Będą również służyć pomocą w sytuacjach utrudnień w ruchu drogowym – zapewnia rzeczniczka.
Apeluje do turystów, aby poruszali się po drogach zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także, by używali kasków oraz odblasków.
Osoby, które w tych dniach mają zamiar wyjechać, nie powinny pozostawiać bez nadzoru i opieki swojego mienia. – Aby zapobiec kradzieżom i innym przestępstwom policjanci w tych dniach będą pełnić wzmożone służby patrolowe. Jednakże każdy z nas powinien sam zadbać o swoje mienie – dodaje pani rzecznik.
 

Komentarze (2)

Światła!!/moto.onet.pl/aktualnosci/polacy-nie-potrafia-uzywac-swiatel-dziennych/pb11sw

E tam. Jak Policja mówi ,że będzie coś robiła to tylko mówi

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.