Wieloletni kierownik schroniska dla małych zwierząt zwolniony

Wieloletni kierownik schroniska dla małych zwierząt zwolniony

Eugeniusz Ragiel nie jest już kierownikiem Schroniska dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze. Wczoraj (czwartek, 23 listopada) otrzymał wypowiedzenie.

Jak się dowiedzieliśmy, jest to wypowiedzenie trzymiesięczne, bez obowiązku świadczenia pracy. Samo zwolnienie odbyło się w nerwowej atmosferze. Sam zainteresowany nie chciał go przyjąć. Do schroniska przyjechał jeden z członków zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i kazał wymienić zamki w drzwiach. Do tematu powrócimy.

 

AKTUALIZACJA

– Powodem rozwiązania umowy z Eugeniszem Ragielem była utrata do niego zaufania przez zarząd spółki – poinformował Zbigniew Rzońca, rzecznik prasowy MPGK.

Obowiązki kierownika przejęła Anna Nikołajuk, wieloletnia pracownica firmy, osoba z wyższym wykształceniem oraz menadżerskim doświadczeniem.

Eugeniusz Ragiel w rozmowie z nami powiedział, że nie wie jeszcze, czy będzie kwestionował decyzję zarządu i skieruje sprawę do sądu. - Chciałem odejść na emeryturę, dlatego jestem zdziwiony całą sytuacją - powiedział nam dodając, że jego oczekiwania, czyli brak obowiązku świadczenia pracy, zostały spełnione.

Komentarze (61)

To ostro musieli się tam postukać skoro doszło do natychmiastowego zwolnienia bez obowiązku świadczenia pracy.

pewnie kierownikiem będzie pan Z. Rzońca i rzecznikiem wszystkich spółek no i gitara ., Tak trzymać

Nie powinno być dozywotnich stanowisk,zwłaszcza w spółkach i instytucjach budzetowych

Po raz pierwszy napisałeś coś mądrego! Ale jak wiadomo, jedna jaskółka wiosny nie czyni...

Dziekujemy wszystkim co go wyrzucili! nareszcie

miłości do zwierząt to u tego pana nie było. Pan Rzońca następny

Szkoda mi człowieka z uwagi na wiek,ale i tak powiem nareszcie!Dwa razy miałam kontakt z tym Panem i nic innego nie miał do zaproponowania jak uśpienie psiaka chociaż złożyliśmy ofertę dostarczania karmy co miesiąc dla dwóch zwierzaków.

Bo najłatwiej było uśpić. Człowiek, który nie ma empatii nie powinien pracować ze zwierzętami i tyle.

Bez empatii przyjęto też karmę po moim psiaku, który w 13 roku życia musiał zostać uśpiony. Niech Pani postawi i tyle, zero wdzięczności. Mam nadzieję, że ta nowa Pani będzie miała więcej serca.

Teraz czas na Wodnika i spółki wewnętrzne ,firma w firmie świadczy usługi .

Niech zabierze ze sobą syna

Koniec rządów niezatapialnej rodzinki. Brawo!!

Nareszcie dobra decyzja Miasta!! Tam jest "raglowisko", jak wszędzie gdzie łapy wsadzi Pani Radna Ragiel! Dość tego nepotyzmu! Brawa za odwagę dla Zarządu!!!

Panie Kuzminski serdeczne gratulacje

Jaki Kuźmiński ??? Dziękujemy nowej Pani Prezes!!!

Nowa jest ostra, ale chwalą, bo konkretna. Nie ma zmiłuj!! Do roboty Panowie!!!! Koniec opier.....lania!

Pracowałem z nią przed kilku latami, była super. Wymagała, ale i dała premię, jak zasłużyli! Wszystkim życzę takiego szefa! U niej liczą się tylko kompetencje!! Brawo MPGK!

,, ja stary,Pan rowniez - nikt, nas nie chce ! Pamietam,jak ratowal Pan kocieta,ktore ta Wiedzma kryska z Kasprowicza chciala utopic w Kamienneej.Ratowal Pan zwierzeta w warunkach takich bardzo prymitywnych i zostalo zrobione,co bylo w mocy.Dziekuje,emeryt

A mojego psa, tak ratował, żer tylko uśpić proponował! W nosie ma zwierzęta, wystarczy na brud i smród w schronisku popatrzeć!!!

Ja tam bywam!! I mówi Wam, szczęście, że go odwołali!! Z wierzchu lukier a w sercu nienawiść! Taki jest!!! On i cała rodzinka będąca na garnuszku miasta!!!!!

Ja tam bywam!! I mówi Wam, szczęście, że go odwołali!! Z wierzchu lukier a w sercu nienawiść! Taki jest!!! On i cała rodzinka będąca na garnuszku miasta!!!!!

Wreszcie!Sam by nigdy nie ustąpił!Jeszcze jakiś czas temu któryś raz w ciągu kilku lat prosiłam o możliwość wolontariatu zbywał mnie i koleżankę, coś okropnego mam nadzieję,że teraz będzie można pomagać i rzeczy zawiezione dla zwierzaków nie poginą!

Też słyszłam, że duzo rzeczy ginie!!

Marcin, wywal teraz radną Ragiel, bo nie przysparza Ci głosów!!!! Nepotyzm i interes tylko załatwia!

Miejsce dla zwierzaków bardzo niefortunne. Ten teren nieźle by sie sprzedał a schronisko powinno być na dużym obszarze. Może nowy kierownik coś z tym zrobi.

Zapomnieliscie ile balaganu narobila Pani wiceprezes w przedsie,,iorstwach kotliny jeleniogorskiej pare lat temu? Sprawa schroniska to tylko odlamek spektakularnej dzialalnosci Katarzyny W-K, jak to jest, ze Jelenia Gora nadal sprzyja tzw managerom ze starego ukladu. Kto pamieta pania Kasie z dawnych lat, niech nie zapomni skomentowac!

Te Mumo, a konkretnie to o jaki bałagan ci chodzi?? Elektrykiem byłem wtedy tam gdzie pracowała! Porządek był az miło!! Jak baba, to już be? Jaja miała juz wtedy takie, że byś jej cepie pozazdrościł!

A co,sprawdziłeś,"jaja miała" to może była była posłanka Grodzka?

nie ma to, jak inteligentny komentarz socrates

To w ilu firmach byłeś elektrykiem? Bo Kasia lubi zmiany

Kasi, to ty buty możesz czyścić ! Swietna baba i piszcie co chcecie! Nie daj się Kaśka!!!

Różnica polega na tym, ze ja mogę a Ty musisz

Muminku drogi,a napisz w ilu to przedsiębiorstwach pracowała ta Pani i co takiego złego zrobiła, ty chyba jesteś porzuconym i odtrąconym cichym wielbicielem, co nie ? aj ty brzydki, znamy ciebie

Elektrykiem byłeś? No, to faktycznie... Szacun, wodzu! Masz jeszcze jakieś nadprzyrodzone moce? Elektryk... WOW!!! Pewnie Kasia ci się kłaniała z drugiego końca placu, co?

A co elektryk, to ktoś gorszy? Przeszkadza Ci cepie???

bla, bla, bla- dupsko lata? Miotła przyszła ? wyczyścić raglowisko

Ja pamiętam! Świetna baba! Z jajami! to prawda

Ja też pamiętam- łatwo nie było, twarda! ale sprawiedliwa, przynajmniej konkretnie było, nie to co teraz

Ja też pamiętam- łatwo nie było, twarda! ale sprawiedliwa, przynajmniej konkretnie było, nie to co teraz

do Mumo- Oooo, widzę, że komuś d... lata, brakuje argumentów??? Ja trzymam za nią kciuki! Dość samowładztwa Pana na Schronisku!!

Tu nie chodzi o schronisko lecz o przytulisko dla kolesi I kolezanek w okresie spadku ich karier. Durna Jelenia zawsze musi byc jak dojna Krowa...

Na razie to jest przytulisko dla rodzinki Ragielów?? To jest ok???

Na razie to jest przytulisko dla rodzinki Ragielów?? To jest ok???

Milenko, ja o niebie Ty o chlebie...Mnie się nie podoba dupochroństwo ludzi, którzy przedsiębiorstwa naszego regionu wykorzystali jako trampolinę do rozwoju własnych karier. Inna kwestią są lokalne ustawki trwające dziesięciolecia ale chyba odróżniasz jakościowo transfer z wiodącej spółki sektora energetycznego do MPGK od przymusowego odejścia na emeryturę 3 mce wcześniej??? Pan Starszy dostał rykoszetem bo pani Kasia lubi strzelać ( pod wpływem tez). Dlaczego pani Kasia nie pozostała tam, gdzie ostatnie lata brylowała? Nagle Jelenia się przypomniała?? Dziwnym trafem Dariusz Stolarczyk tez ma zajęcie w JG. Chocbys wylała na mnie wszystkie swe kwasy, nie zmienię poglądów bo oboje znam nadto dobrze z tej mniej oficjalnej strony.

Brawo zarząd można? można? Porządek musi być.Niudacznicy do domu. W końcu ktoś zrobił dobrą robotę.

Nie komentuję tego odwołania, bo nie znam szczegółów i przyczyn odwołania. Coś musiało się zdarzyć, skoro zdecydowano się na tak drastyczne posunięcie.Faktem jest jednak, że cała rodzina nieźle ustawiła się w mieście. Pani radna Ragiel chyba już jednak w tym "załatwiactwie" tak się zapamiętała, że zaczęła decydować o wielu sprawach miasta rozkręcając wokół intrygi. Ostatnio ponoć zdecydowała, że trzeba zlikwidować przedszkole w Sobieszowie. Ponoć ma tam powstać jakieś przytulisko. Ale może pani radna się zdziwić, bo SLD-owscy działacze, już komuś ten piękny budynek obiecali. Ot taki tam podział łupów przed wyborami. Tak szumi w Sobieszowie.

Ludzie powiedzmy temu w końcu STOP!!! nepotyzmowi, cała rodzinka Ragielów żyje z miasta: Gienek-schronisko, synek- schronisko, "synowa"- MPGK, drugi synek w Wodniku. Pewnie konkursy wygrali!!! Fajnie być radną co?????

no dość Pani R już dziękujemy!!

Kto uważa, że mam rację łapka w górę /czytaj powyżej/

Wygląda to na zwykłą nagonkę na Pana Ragla... za pieniądze, którymi dysponował nikt nie zapewnił by zwierzakom super warunków! a ludzie zamiast tylko oczerniać innych powinni sami wziąć się za pomoc psiakom.

milion rocznie!!! Mało??? Kupa kasy na schronisko!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.