Włamał się do auta i ...zasnął w nim

Włamał się do auta i ...zasnął w nim

 Złodziej daleko nie zajechał. Zdążył włamać się do auta, ukraść słuchawki i zasiąść do słuchania muzyki. Tak go to zmęczyło, że słodko zasnął. Obudził go... policyjny patrol.

Do zdarzenia doszło 29 marca. Kilka minut przed godz. 8.00 dyżurny z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze został powiadomiony o podejrzeniu włamania do pojazdu. Dzielnicowi, którzy pojechali na interwencję, zauważyli we wskazanym pojeździe mężczyznę siedzącego za kierownicą. Kiedy podeszli bliżej, okazało się, że on śpi. Obudzili go dopiero funkcjonariusze.

- Okazało się, że podejrzewany o włamanie do auta, to 22-latek bez stałego miejsca zamieszkania - opisuje Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

Mężczyzna przyznał się, że włamał się do bagażnika, skąd ukradł etui ze słuchawkami. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

22-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (4)

Proszę czytać tekst przed opublikowaniem. Żenada.

6kwietnia drajw klub organizuje kolejną impreze, wtedy znów na ich zlocie będzie policja, tym razem policja sprawdzi dokładnie stan techniczny pojazdów i legalność przeglądów technicznych tych trumienek na kołach, jak również obowiązkowe wyposażenie pojazdów. Odkąd nagłaśniamy ich nielegalną działalność i zawiadamiamy służby, na spoty zaczyna jeździć coraz mniej ludzi, ludzie zaczynają widzieć złą sławe tego pseudo tuning klubu. Nie pozwólmy aby na dwa tygodnie przed Wielkanocą znów wyrządzili komuś krzywdę. W pasterkę jeden z nich śpiesząc się swoim leciwym bmw na spotkanie z tymi bandytami potrącił rodzinę z dziećmi.

dc - skończ z tym spamowaniem, bo to już nudne się robi. Życia nie masz? Idź na spacer, rower albo dokarmiać bezpańskie koty. Zrób coś pożytecznego.

dc- idż do kościoła i pomódl się o rozum, jesteś upierdliwym ....

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.