Włamywacz w areszcie

Włamywacz w areszcie

Ma na koncie serię włamań i kradzieży, a do tego kierował pod wpływem narkotyków, narażając na niebezpieczeństwo innych uczestników ruchu. Za to wszystko zatrzymany i osadzony w areszcie 26-latek odpowie przed sądem.

W nocy z 18 na 19 września w Starej Kamienicy z samochodu BMW ktoś ukradł komplet kół o wartości 1 tys. zł. Poszkodowany zauważył podejrzany pojazd, mazdę, którym mógł kierować przestępca i podzielił się swoimi podejrzeniami z policją. Patrole policji ruszyły na poszukiwania. Mazdę zauważono w Płoszczynie. Kierowca zignorował jednak wyraźne sygnały do zatrzymania i kontynuował jazdę w kierunku Dziwiszowa. W pewnej chwili zatrzymał auto i zaczął uciekać pieszo. Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali go. 26-latek był bardzo pobudzony. Przyznał, że zażył amfetaminę. Sprawę w pełni wyjaśni badanie krwi zatrzymanego. Śledczy ustalili, że mężczyzna dopuścił się licznych włamań i kradzieży w Jeleniej Górze i pobliskich miejscowościach. Za cel obierał sobie samochody, piwnice i garaże. Lista poszkodowanych wciąż jest ustalana. Zgromadzony dotąd materiał wystarczy na poważne oskarżenie 26-latka. Sąd może go posłać do więzienia na 10 lat. 

Komentarze (1)

.. za moich czasow,gdy przyjechalem na Ziemie Odzyskane to nie bylo duzo samochodow i nawet Ksiadz Proboszcz go nie mial.Pamietam,jak moj sp.Szwagier wozil Ksiedza z Jeleniej Gory do maciejowej na komarku

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.