Wpadka z 400 porcjami

Fot. KMP Jelenia Góra

400 porcji handlowych narkotyków znaleźli policjanci w kontrolowanym samochodzie. Kierującego, jak to zwykle bywa, zdradziła nadmierna nerwowość.

- Policjanci z Kowar zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W środku nocy, po godzinie 3, policjanci zauważyli na ul. Matejki w Kowarach forda, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył – opowiada Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. – Funkcjonariusze zdecydowali o przeprowadzeniu kontroli drogowej. Kierującym okazał się 38-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego. Podczas czynności mężczyzna dziwnie się zachowywał. Był wyraźnie zdenerwowany. Jak się później okazało, powodem jego zdenerwowania były narkotyki. Funkcjonariusze znaleźli w samochodzie, ukryte w różnych miejscach woreczki strunowe z środkami odurzającymi. Była to amfetamina i marihuana, z których można uzyskać łącznie ponad 400 porcji handlowych.


Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają jeszcze szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego.

Komentarze (2)

Co za idiota jeszcze podzielone wozi po nocy. Cholerne czecholudy tępe.

Ile tego musi być jak oni łapią płotki z taką ilością.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.