Wpadł kolejny diler narkotyków

Zdj. KMP Jelenia Góra

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające, z których można uzyskać ponad 1300 porcji handlowych. Była to marihuana i metamfetamina. Obecnie policjanci ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości  środków odurzających. Policjanci uzyskali informację, że 38-latek może posiadać narkotyki. Zatrzymali go 23 kwietnia br. na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Mężczyzna był w drodze do pracy. Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki. Była to  marihuana, z której można uzyskać ponad 65 porcji handlowych.

W wyniku przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli dodatkowo marihuanę oraz metamfetaminę. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać łącznie ponad 1300 porcji handlowych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie  okoliczności tej sprawy oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Teraz 38-latkowi za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozić może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

24 kwietnia 2021 roku Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Komentarze (6)

Melon dalej działa ,a jego żołnierze wpadają ....tylko ,czy go sprzedadzą...

Sara dziękujemy ładnie czyścisz wszytkich po koleji tylko sara jak ich sprzedasz wszystkich to od kogo sama bedziesz brała kryształ ?

wpadnijcie na piastów tutaj sie dzieje .handel ze ho ,ho

Sara nie bierze ja ją dobrze znam...Ale Melon na nosie jeździ BMW....

Handel odbywa się z samochodu parkowanego na polnej drodze przy cmentarzu w Piechowicach.
Gdzie jest pseudo dzielnicowy i policja?

Jaka Sara skąd ona jest ?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.