Wpadł z papierosami wartymi ponad 2 mln zł

Fot. NOSG

Funkcjonariusze straży granicznej z Jeleniej Góry przejęli papierosy bez polskich znaków akcyzy o wartości ponad 2 mln zł.

Jeleniogórscy pogranicznicy zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Przeszukanie ujawniło przewożone bezakcyzowe papierosy. To oznaczało przeszukanie miejsca zamieszkania kierowcy, mieszkańca Słubic. Tam znaleziono ukryte w garażu oraz w pomieszczeniach mieszkalnych duże ilości papierosów. Łącznie funkcjonariusze SG z Jeleniej Góry ujawnili i zabezpieczyli prawie 3 mln sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej o wartości 2 048 270 zł. 49-letni mieszkaniec Słubic przyznał się, że ujawnione papierosy są jego własnością. Mężczyzna wraz z należącym do niego towarem, po sporządzeniu dokumentacji procesowej został przekazany funkcjonariuszom Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego, który będzie prowadzić dalsze czynności w tej sprawie.
 

papierosy4.jpg
papierosy3.jpg
papierosy2.jpg
papierosy.jpg

Komentarze (6)

To wspolnik Melona 100 %...

Wspólnik Bobera i Darka Z

melona to ty masz zamiast mózgu pisielcu.

na 100% to twoja stara się za dużo śniegu nawpier.....lała i urodziła takiego bałuwana jak ty

ja to tam zawsze ruskie kupuje bo tańsze i lepsze. jak se kuflowe obalam to trzeba dać w płuco a te polskie to tera słabe jakieś i palić sie nie chcom.Jutro stara zasiłek bierze to se kupimy u gościa kilka paczek

ODCZEPCIE SIĘ OD MELONA,WSZYSTKO MU PRZYBIJACIE A MELON TO ZWYKŁA CIOTA I NIEUDACZNIK TAK JAK JEGO DZIEWCZYNA Z GAZOWNI HITLER.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.