Wprowadził się do konkubiny i znęcał się nad jej ojcem

Fot. KPP Kamienna Góra

Mężczyzna, który zamieszkał u swojej konkubiny, w domu swojego niedoszłego teścia, zaczął się nad nim znęcać fizycznie i psychicznie. Sprawca usłyszał już zarzuty w tej sprawie.
 

Policjanci z Kamiennej Górze zatrzymali 36 – letniego mężczyznę, który wprowadził się do domu swojej konkubiny i zaraz potem zaczął stosować przemoc fizyczną i psychiczną w stosunku do jej ojca. Wielokrotnie ubliżał mężczyźnie, popychał, szarpał go. Kilkukrotnie również dotkliwie go pobił. Po tym jak ostatni raz doszło do rękoczynów, starszy pan opuścił swój dom. Funkcjonariusze zaraz po tym, jak dowiedzieli się o opisanej sytuacji doprowadzili do zatrzymania 36 - latka, który trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad starszym czlowiekiem, do którego się nie przyznał. Na podstawie zebranego w sprawie materiału dowodowego Prokurator Rejonowy w Kamiennej Górze zastosował wobec 36 latka natychmiastowy nakaz opuszczenia mieszkania, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego, jak też dozór policyjny.

Za znęcanie się fizyczne lub psychiczne grozi w naszym kraju do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz sąd będzie decydował o wysokości tej kary.

Komentarze (3)

Humor zeszytów:

"Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad starszym czlowiekiem, do którego się nie przyznał."

Córeczka za nieudzielenie pomocy tez powinna dostać nakaz opuszczenia mieszkania.

Znajac zycie poszuka sobie kolejnej ofiary i w koncu trafi tam gdzie jego miejsce czyli do pierdla.Tam go zamkna z takimi jak on i beda sie nawzajem dojezdzac,wychowawca przeniesie go w nagrode na cwelownio-trolownie i nareszcie bedzie w swoim zywiole.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.