Wybieramy Sołtysa

Wybieramy Sołtysa

Zakończyliśmy głosowanie i konkurs na najpopularniejszego SOŁTYSA ROKU 2012. Finalistami konkursu zostali: Edward Zając z Żarek Średnich, Józef Potyszka z Czernej i Wanda Orzechowska z Ławszowej. Uroczyste zakończenie konkursu nastąpi 21 grudnia 2012 roku o godzinie 14.00 w Sali Lustrzanej Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Relacja z tej uroczystości w świątecznym wydaniu „Nowin Jeleniogórskich” - 24 grudnia 2012 roku .

Na uroczystości obecna będzie Posłanka na Sejm RP Zofia Czernow, która objęła patronat honorowy nad konkursem. A także przedstawiciele i władze Dolnośląskiej Izby Rolniczej i Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Sponsorzy konkursu: Firma Dialog grupa Netia, Huta Szkła Kryształowego Julia, Pałac Wojanów.

Patronat medialny TV Dami oraz Muzyczne Radio.

 

Organizator oświadcza, że dane osobowe podane w zgłoszeniach konkursowych zostaną, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997r., nr 133, poz. 883 z późn.zm.), wykorzystane dla celów związanych jedynie z realizacją Konkursu.

 

 

Regulamin konkursu można znaleźć TUTAJ.