Wyborcze deklaracje Koalicji Obywatelskiej

Wyborcze deklaracje Koalicji Obywatelskiej

W środę, 21 sierpnia, na jeleniogórskim placu Ratuszowym zaprezentowało się sześciu kandydatów do Sejmu i Senatu z najwyższych, tzw. biorących miejsc, z listy KW Koalicji Obywatelskiej. O programie wyborczym mówili ubiegający się o mandat z okręgu legnicko - jeleniogórskiego Piotr Borys (nr 1), Zofia Czernow (nr 2), Iwona Krawczyk (nr 4), Ewa Drozd (nr 5) i Konrad Sikora (n 9) oraz kandydat na senatora Jerzy Pokój. 

- Program KO jest bardzo bogaty i bardzo ciekawy. Będziemy wspólnie zabiegać o państwa głosy, abyśmy wspólnymi siłami zmieniali Polskę, zmieniali region. Jest w naszym programie oferta dla każdego. Przed wszystkim dla najsłabszych, najmniej zarabiających, dla niepełnosprawnych i tych, którzy potrzebują wsparcia państwa polskiego – powiedziała ubiegająca się o reelekcję posłanka na Sejm RP, Zofia Czernow. - Zachęcam do zapoznania się z programem KO, ale chcemy go też uzupełniać. Chcemy zapewnić Polakom bezpieczeństwo zdrowotne, walczyć o szpitale powiatowe, którym brakuje pieniędzy i lekarzy, o wystarczającą ilość leków i ich refundowanie. Brakuje leków dla cukrzyków, osób z chorobami nowotworowymi, nadciśnieniem i z innymi schorzeniami. Odbyłam bardzo dużo spotkań, o tych problemach słyszałam na każdym spotkaniu – dodała Zofia Czernow.

- W naszej aktywnej kampanii wyborczej będzie pozytywna energia i uśmiech, kompetencja kandydatów z różnych środowisk, w tym bezpartyjnych i znajomość realiów. Będziemy w każdej gminie, w każdej małej miejscowości. Aby porozmawiać z ludźmi pojawimy się na festynach, dożynkach, przed sklepami. Będziemy pokazywać patologię PiS, bo państwo polskie ma być uczciwe, praworządne, skromne, skuteczne i ma służyć obywatelom. Chcemy skrócenia kolejek do lekarzy specjalistów z 4 - 5 miesięcy do 21 dni, szansy na darmową profilaktykę dla osób w wieku powyżej 50 lat, wzrostu miesięcznych płac dla każdego o 600 złotych netto przy pensji do czterech tysięcy złotych, chcemy skutecznej walki z smogiem i szybkiego dokończenia budowy drogi S3 – wyliczał Piotr Borys.

- Siłą listy KO jest to, każdy z nas ma szczególne kwalifikacje, by móc wpłynąć na jakość życia mieszkańców całego kraju i regionu. Chciałabym na pewno zająć się edukacją i sportem dolnośląskim, to moje oczko w głowie. Podkreślę, że samorządy, o których Jurek Pokój mówił, że są podstawą demokracji, nie mogą być zarządzane z ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. Stąd tak mocna nasza reprezentacja KO, która pozwoli na powrót do normalności – powiedziała Iwona Krawczyk.

Reprezentant Nowoczesnej w KO Konrad Sikora zaapelował o aktywny i liczny udział w wyborach, jednego z ważniejszych wydarzeń w Polsce po 1989 roku.

 

Koalicja Obywatelska (1).JPG
Koalicja Obywatelska (4).JPG
Koalicja Obywatelska (5).JPG
Koalicja Obywatelska (6).JPG
Koalicja Obywatelska (8).JPG
Koalicja Obywatelska (9).JPG
Koalicja Obywatelska (10).JPG
Koalicja Obywatelska (11).JPG
Koalicja Obywatelska (12).JPG
Koalicja Obywatelska (13).JPG
Koalicja Obywatelska (14).JPG
Koalicja Obywatelska (15).JPG
Koalicja Obywatelska (16).JPG
Koalicja Obywatelska (17).JPG
Koalicja Obywatelska (19).JPG
Koalicja Obywatelska (21).JPG
Koalicja Obywatelska (22).JPG
Koalicja Obywatelska (23).JPG
Koalicja Obywatelska (24).JPG
Koalicja Obywatelska (17).JPG

Komentarze (21)

Załatwiliście TAŃSZE ŚMIECI ! PODZIĘKUJEMY !!!!

Marzena Machałek (PiS) była najgorszym posłem za ostatnie 4 lata w naszym regionie.
Pochwały należą się senatorowi Krzysztofowi Mrozowi (PiS) za pracowitość, duże zaangażowanie, skromność.

Dobra wiadomość.
Józef Rypiński (PiS) kandyduje na posła.

Jeszcze raz co oni chcą dla nas zrobić?Zdaje się przynajmniej 8 lat byli u władzy absolutnej, co niektórzy i większy staż.
Niewiele zrobli,chyba ze dla siebie.

Jeszcze raz co oni chcą dla nas zrobić?Zdaje się przynajmniej 8 lat byli u władzy absolutnej, co niektórzy i większy staż.
Niewiele zrobli,chyba ze dla siebie.

bo nie ma na kogo głosować tej biednej Jeleniej Górze, z każdej strony wiecznie ci sami "zasłużeni działacze", których "kwalifikacje" sprowadzają się do trzymania w partii z kim trzeba, aby dostać odpowiednie miejsce na liście. Parodia demokracji, niby wolne wybory, a wygrywają wiecznie ci sami. Już nawet nie muszą przed wyborcami udawać, że robią coś pożytecznego. Trudno przy takich listach, jeszcze uwierzyć, że coś się zmieni na lepsze.

Skąd my znamy obiecanki PO!? Nikt ci tyle nie da, co PO ci obieca - to znana prawda już od kilkunastu lat. Czego to w poprzednich kampaniach POwcy nie obiecywali, a po wyborach zwrot o 180 stopni, większość obietnic do kosza i teksty w stylu "piniendzy nie ma i nie będzie". Przecież już rządzili 8 lat i obiecywali nie podnosić podatków, a podnosili. Obiecywali nie podnosić wieku emerytalnego, a podnieśli. Obiecywali reformę służby zdrowia, nie zreformowali itd. Mają kwalifikacje by wpływać na jakość życia w kraju i regionie? Jaki jest rozwój pod rządami PO to widać choćby w Jeleniej. Aż żal patrzeć na postępujący upadek i marginalizowanie się tego miasta.

Nie oczekuję od polityków zasiłków i pouczania jak mam żyć. Oczekuję tylko nowych inwestycji, doinwestowanych szkół i szpitali, dobrych dróg, porządku i bezpieczeństwa. I jak najdalej mają się trzymać od kleru.

To juz wiesz ze na nich nie możesz zagłosować

Właśnie na nich będę. Orliki, autostrady, nowe lotniska, wyremontowane dworce kolejowe to ich zasługa. Polska w budowie musi wrócić. Polska w ruinie aut.

Szeryf znowu porozwiesza na wsi plakaty. Syf po poprzednich wyborach wisi do tej pory. Masakra

Gdyby Schetyna miał nos Pinokia to długość równika byłaby pokonana kilka razy

Ziobro ma dłuższy.

A WODNIK znów podniósł opłaty za liczniki. Śmieci droższe prawie 100.Czas na rządy lewicowe bo prawactwo nas zniszczy razem z klerem.

ale woda nie zdrozała!Jastrzębski do zmiany.Kolejna święta krowa nie do ruszenia.Widac w innych spółkach ze zmiany tłustego zasiedziałego kota wychodzą na dobre np MZDiM MPGK MZK dlaczego w wodniku nic się nie zmienia

Kogo oni chcą znowu oszukać? Te ściemy zwane programem, albo obiecankami już nie robią na nikim wrażenia. Za pieniądze na kampanię wyczarterujcie sobie Airbusa i lećcie gdzieś daleko od Polski. Tutaj już mało kto wierzy w te kłamliwe obietnice. Mój głos na PiS.

Na kogo Ty będziesz głosował jak połowę PISu zamkną .

Wy starsi znacie z historii przejmowanie władzy przez bolszewików w Rosji,mamy powtórkę tylko chroni nas członkostwo w UE.

Do Widzę.
Uważasz, że jest przerażający artykuł "Niewyjaśnione afery minister edukacji Anny Zalewskiej i Marzeny Machałek" na portalu wykop.pl z 04.04.2019 r. ?
Dziwię się, że z PiS kandyduje na posła Marzena Machałek.

Wy starsi? Ja starszy nie jestem, chyba że dla ciebie gimnazjalisto starszymi są już 35-latkowie.
Te brednie o bolszewikach to tatuś czy sąsiad ci przekazał? I ochrona UE, proszę cię nie błaznuj tutaj. Każdy inteligentny człowiek wie , że UE to biznes stworzony przez bogate kraje europejskie po to żeby łoić kasę i uzależniać od siebie słabsze narody. Zobacz co zrobili z Grecją, zobacz co się robi z Portugalią, Hiszpanią, Wło****i. Europa środkowa się stawia temu złodziejstwu i rozumie to elektorat PiS-u.

No właśnie nie będzie na kogo bo najpierw do pierdla powinni trafić ci co z Bolkiem wespół walczą o "demokrację" kolorach tęczy .

I znowu czerwona kotlina

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.