Wybuch gazu w Starej Kamienicy. Ofiara żyje

Fot. PSP Jelenia Góra

W piątek w godzinach przedpołudniowych w Starej Kamienicy doszło do wybuchu gazu. Wypadek miał miejsce w zamieszkałym obiekcie gospodarczym o dość nietypowej konstrukcji. Do wybuchu doszło najprawdopodobniej w wyniku nieszczelności przewodu doprowadzającego gaz z butli do kuchenki.

- Poszkodowana została jedna osoba, a konkretnie mężczyzna zamieszkujący to pomieszczenie. Wybuch gazu spowodował poparzenia ciała mężczyzny, ale poszkodowany opuścił miejsce zdarzenia o własnych siłach. Karetką pogotowia został odtransportowany do szpitala – powiedział nam młodszy kapitan Krzysztof Zakrzewski, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze – W wyniku wybuchu uszkodzony został dach pomieszczenia oraz wyrwane drzwi.

W akcji zabezpieczania miejsca zdarzenia uczestniczyło 6 zespołów straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe.

received_2116051538630067.jpeg
received_2116052028630018.jpeg

Komentarze (7)

Ten pan nie mieszkał w tej ziemiance

nie na temat ale ważne - ze wczoraj : Imam chce, aby Austria stała się państwem islamskim i wprowadziła prawo szariatu. Imam z wiedeńskiego meczetu As-Sunnah wezwał do ustanowienia państwa muzułmańskiego i wprowadzenia prawa szariatu na terytorium Austrii – informuje Kronen Zeitung. uwaga kolejne testy jak zachowają się biali europejczycy/niewierni/

jak nie mieszkał to co w niej robił, i jakim prawem postawił to coś? Nikt nic nie wiedział i nie widział? dziwne!!!!

Przestań się tak dziwić, głąbie, bo kiedyś ktoś się zdziwi twoją gł.upotą...

Znieczulica sąsiedzka, sołtys nie reagował na takie warunki bytowania człowieka,a co zrobił ksiądz,przecież wiedział bo mu doniosły gminne szeptaczki.

chłopu się nudziło więc postanowił się troche rozerwać :)

ten pan tu nie mieszkał wiec szeptaczki i sołtys nie mogły nic donieść

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.