Wyhodował 11 tysięcy porcji

fot. KPP Lwówek Śląski

Ponad pół kilograma suszu marihuany i 72 wyhodowane krzewy konopi indyjskich znaleźli policjanci u 44 letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego. To pozwoliłoby na przygotowanie 11 tysięcy porcji handlowych narkotyku.

- W wyniku działań operacyjnych policjanci Wydziału Kryminalnego z Gryfowa i Lwówka Śląskiego ujawnili i zabezpieczyli miejsce uprawy konopi indyjskich. Zostało ono specjalnie przygotowane poprzez system naświetlania oraz ogrzewania. Przed przybyciem policjantów wszystkie krzaki zostały wyrwane. Mimo to funkcjonariusze znaleźli 72 świeże krzaki, które znajdowały się za domem. Zabezpieczyli także 520 gram suszu marihuany. Łącznie stanowi to blisko 11 tysięcy porcji handlowych – informuje Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji. - Ustalono, że nielegalna uprawa należała do 44- letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego, który wcześniej został zatrzymany przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze do innych czynności.
Mężczyźnie postawiono zarzut uprawiania i wytwarzania znacznej ilości środków odurzających, a także udzielania go innym osobom. Grozi za to kara pozbawienia wolności do 10 lat.

 

Komentarze (3)

No to gratuluję policji. Sukces. Oczywiście to jest drwina. Ludzi walą na grubą kasę w internecie- nie ma sukcesów, włamy wszędzie- nie ma sukcesów, itd. Ktoś nie ma maseczki albo ma trochę zioła- na błyskach jadą. Milicjo,nie żatrucie.

Playsony liv mod premium apk download & Apps and Games

http

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.