Wyjazdowe zwycięstwa Leśnika i Twardego

W pierwszym w niedzielnych meczów 11. kolejki w jeleniogórskiej klasie okręgowej piłkarze Leśnika Osiecznica wygrali 1:0 (0:0) w Leśnej z Włókniarzem. „Złotego” gola dopiero w 82. minucie strzałem z ośmiu metrów zdobył Krzysztof Szymański. Zawodnik gości wykorzystał dalekie, z 25 metrów, podanie Dawida Górskiego. W pierwszej części spotkania rzut karny obronił bramkarz Leśnika Cezary Purta.

W drugiej niedzielnej konfrontacji na stadionie w Pieńsku wojskowi ze Świętoszowa rozgromili Hutnika 4:0 (1:0). Od 27 minuty Twardy prowadził po golu Marcina Łojko. W drugiej połowie celnie strzelali Marcin Łojko, Krystian Chruścicki i pomocnik, prezes klubu Mariusz Bolecki. W pokonanym zespole zabrakło ukaranych kartkami trzech podstawowych piłkarzy, stopera, obrońcy i defensywnego pomocnika.