Wynieśli kumplowi telewizor

KPP Kamienna Góra

Znajomość 53-latka z Lubawki z dwoma kumplami (40 i 42 lata) okazała się mało wartościowa. Wspólne zakrapiane biesiady, wzajemne odwiedziny, nie doprowadziły do zbudowania zdrowych relacji. Starszy mężczyzna został przez kumpli okradziony, a przedtem jeden z nich go jeszcze uderzył. 

Złodzieje przyszli do mieszkania kolegi, jak robili to wielokrotnie przedtem. Tym razem postanowili jednak zabrać sobie telewizor. Po prostu wynieśli go do siebie. Kiedy poszkodowany zawiadomił policję, a ta zapukała do drzwi podejrzanych, od razu przyznali się do zabrania sprzętu. Starszy ze sprawców usłyszał przy tej okazji zarzut użycia przemocy wobec okradzionego. Agresywny złodziej pozostał na wolności, ale ma zakaz zbliżania się do poszkodowanego. Musi się też regularnie meldować na komisariacie. Obydwu grozi do 5 lat więzienia – starszy, ma już na sumieniu kilka przestępstw. Jako recydywista usłyszy pewnie surowszy wyrok. Złodzieje nie zdążyli jeszcze sprzedać telewizora – wrócił do właściciela. 

Komentarze (10)

YouTube- Stanisław Michalkiewicz: Chętnych do obrabowania Polski przybywa.

11 maja w Warszawie odbędzie się manifestacja pod hasłem Stop 447. Będzie to sprzeciw wobec tzw. ustawy Just Act. Chodzi o przepisy, na mocy których władze USA mogą pomagać organizacjom żydowskim w dochodzeniu roszczeń, tzw. mienia bezspadkowego.

Przecież ty nic nie masz, to co się martwisz.

A w polskojęzycznych mediach panuje głucha cisza na ten temat!

Rozbój w biały dzień! YouTube- Michalkiewicz o ustawie 447: Rząd sprzedaje obywateli w niewolę lichwiarskiej międzynarodówki

Bez przesady. Jak zaczniemy realizować roszczenia żydowskie obciążenie na jednego Polaka wyniesie tylko 60 tys zł.
Lepiej żeby Polak przepił 60 tys czy żeby poszło do Żydów?

Lepiej żeby przepił bo z tych 60 tysięcy ok 13 tys wróci do budżetu państwa w formie podatku!

Frajerzy

"Po prostu wynieśli go do siebie." SAD, MISZCZU!

jak pójdzie do Żydów to też wróci bo pożyczą te pieniądze rządowi na dobry procent. W ten sposób Janusz, jego żona i dzieci zostaną nie tylko zadłużone ale podwójnie opodatkowane i oprocentowane. Żydzi to bardzo sprytny "naród wybrany" Tak robią z gojami w USA.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.