Wyniki 7. kolejki IV ligi

Cenne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli piłkarze Olimpii Kowary, którzy wygrali na trudnym terenie w Zgorzelcu. Słabiej wypadli zawodnicy BKS-u i Granicy Bogatynia.

Losy meczu Nysa – Olimpia rozstrzygnęły się już w 12. minucie. Strzelał Rudnicki, piłka odbiła się od nóg któregoś z obrońców i wróciła do zawodnika Olimpii. Ten nie poprawiał, ale wyłożył ją Chajewskiemu, który pokonał bramkarza Nysy. Goście zdobyli jeszcze jedną bramkę, do siatki trafił Krupa, ale sędzia nie uznał jej, bo odgwizdał spalonego.

Ze sporym niedosytem wracają ze Starego Śleszowa zawodnicy BKS-u. Przez sporą część meczu grali z przewagą jednego zawodnika, ale nie potrafili tego wykorzystać. Na kilka minut przed przerwą bramkarz gospodarzy podciął Ohagwu i zobaczył czerwony kartonik. Teoretycznie BKS-owi powinno być łatwiej, ale to gospodarze dwukrotnie prowadzili, najpierw 1:0 a potem 2:1. Ambitni goście za każdym razem doprowadzali do wyrównania, najpierw strzelił Ohagwu a potem Rudyk. W 80 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Janicki i siły się wyrównały. I kiedy wydawało się, że zespoły podzielą się punktami, w doliczonym czasie gry szczęście uśmiechnęło się do zawodników ze Starego Śleszowa, którzy przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
Granica zagrała bez trzech podstawowych zawodników: Achcińskiego, Pietkiewicza i Mikulskiego. Bohaterem zespołu z Żarowa był Kołodziej, który zdobył trzy gole.