Wypadek. Droga do Karpacza była zablokowana

Wypadek. Droga do Karpacza była  zablokowana

Dwa samochody zderzyły się dzisiaj (1 września) po godz. 13.00 na drodze z Jeleniej Góry do Karpacza, przy wyjeździe ze stacji BP w Mysłakowicach. Trasa jest zablokowana.

Na łuku ulicy Jeleniogórskiej w Mysłakowicach, tuż przed wyjazdem na trasę Jelenia Góra - Karpacz  citroen berlingo zderzył się z volkswagenem. - 41- -letni kierowca volkswagena chciał ominąć grupę pieszych i czołowo zderzył się z drugim samochodem - mówi Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze. 19-letni kierowca citroena rafił do szpitala. Nie odniósł, na szczeście, poważnych obrażeń.  Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Na trasie z Jeleniej Góry do Karpacza przejazd na razie jest zablokowany. Możliwy jest objazd przez Osadę Śnieżka lub przez Mysłakowice.

AKTUALIZACJA: Godz. 16. droga jest już przejzezdna

Komentarze (7)

Ale bzdury piszecie. Droga na Karpacz????Droga na Mysłakowice,chyba.

W Polsce tak mniej więcej wygląda omijanie pieszych albo rowrzystów, mało który kierowca użyje wyobraźni i zwolni tylko gaz w podłogę na zasadzie, bo się jaśnie państwu zawsze wszędzie śpieszy, no a jak wydał 10 000 na wypierdzianego pasata po Turku, to przecież nie bedzie się wlókł za pieszymi!!

Co pieszy robi na drodze ? Ale widać woli ryzykować niż pójść polami.

Idiota co poskładal rower że złomu ale przepisów drogowych to się nie nauczył

Ty sobie idź cudzymi polami i depcz komuś po roli, jest coś takiego jak pobocze.

Tak szczerze to tam droga rowerowa i piesza powinna być wydłużona do tej krzyżówki i dalej wzdłuż drogi na Karpacz, tam po bokach są domy na całej długości więc taka droga pieszo-rowerowa na Karpacz powinna być już od dawna. Czy w tych urzędach w ogóle myślą?

Tam ludzie chodzą drogą ciągle z osiedla Mysłakowic do PoloMarket a Samochody jadą pow.100km/h
Ile jeszcze wypadków zanim ktoś zrozumie że potrzebny jest chodnik?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.