Wyrwał torebkę, pójdzie siedzieć

Fot. KPP Bolesławiec

Wyrwał torebkę przechodzącej kobiecie i uciekł. Już na drugi dzień sprawca został zatrzymany. Mundurowi odzyskali torebkę i jej zawartość. Mieszkańcowi powiatu bolesławieckiego za dokonanie kradzieży zuchwałej grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Bolesławieccy policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży torebki damskiej, do której doszło po południu w centrum Bolesławca, natychmiast podjęli działania, aby ustalić szczegóły dotyczące zdarzenia. Na podstawie zebranych informacji ustalili rysopis sprawcy, który okazał się być kluczowym w zatrzymaniu mężczyzny.Następnego dnia pełniący służbę funkcjonariusze na terenie powiatu bolesławieckiego zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Warta Bolesławiecka.
W wyniku dalszych czynności funkcjonariusze odzyskali torebkę, a wraz z nią telefon, dokumenty i klucze do domu pokrzywdzonej.
Podejrzany 25-latek usłyszał zarzut kradzieży zuchwałej, grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (24)

Panie magistrze Ziobro - zaostrzenie kar, w niczym nie zapobiegnie zmniejszeniu przestępstw! Jest to prymitywne, świadczące o niekompetencji Pana władzy, działanie... Przestępca w momencie popełniania karalnego przestępstwa ani chwili nie zastanawia się ile lat kryminału będzie mu grozić, czy 8, 15 lat, czy dożywocie - on myśli tylko o tym by to przestępstwo się udało, by osiągnąć zamierzony zamiar, a co będzie później - może się uda uniknąć ewentualnej kary. Panie ministrze - jedynym "straszakiem" jest NIEUCHRONNOŚĆ kary!!!

Sasin ojbeał nas na 70 mln i nie pójdzie siedzieć, jak to jest?

To jest tak jak z tobą. Posiadasz kwalifikacje do przyjęcia na mój oddział a się nie zjawiasz. Komoruski prze ye bał 80-90 mln bo miał taki kaprys więc najpierw o niego pytaj...

Podziękuj totalnej opozycji

W Nysie w województwie opolskim doszło do tragicznego zdarzenia. Pacjent zakażony koronawirusem zmarł w karetce czekającej przed Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym. W placówce, do której go przywieziono nie było już wolnych respiratorów.

Gangsterzy Kałczyński Moravitzky Szumowski powinni być skazani na karę śmierci a wyroki winny być wykonane publicznie na jednej szubienicy.

A ja nie byłbym tak okrutny dla bolszewika aby go tradycyjnie powiesić.Raczej psychiatryk dożywotni albo... powiesić ale nie za szyję tylko za jaja. No i na latarni.

Tobie czekista powinni odebrać ten alkohol, bo zwidy masz niezłe. Czyżbyś był z tych debili co to przekonują i sami są przekonani, że ziemia jest płaska, i rasą ludzką sterują kosmici.

Albo przestań oglądać Niemiecki TVN bo oni tan dawno zapomnieli co to prawda i widzą to czego niema NIEMA i was niedouczone niedorajdy do tego z wielką łatwością przekonują. Wy naprawdę w te ich brednie wierzycie?????? Bo jeśli tak to wam nawet psychiatra nie pomorze. Jedynie piasecki.

Dla ścisłości: TVN nie jest niemiecki, tylko amerykański - naszego najlepszego sojusznika Stanów Zjednoczonych - i co teraz napiszesz?

TVN jest żydowski. Właścicielem jest członek Światowego Kongresu Żydów.

Ohooo! Powiało prawdziwym Polakiem, obrońcą jedynie słusznych wartości chrześcijańskich! Niestety, Chrystus i Jego Matka (zawsze dziewica) byli też żydami - no, ale o tym na lekcjach religii jakoś przemilczają!

co do TVNu ma Jezus? Ja tylko stwierdziłem powszechnie znany fakt, że ta telewizja jest żydowska. To powód do wstydu, że TVN należy do Żyda?

Dyskusja z mario1 może skończyć się rzeżączką, uważajcie.

Za to Tobie pomoga korepetycje...Z j.polskiego ,tumanie "pomorze" przez rz?Serio?

A może ten otumaniony naród tego właśnie potrzebuje? Ani ułaskawienie Kamińskiego, ani łamanie konstytucji, ani polowanie na Tuleyę, ani konie w Janowie, ani puszcza, ani 70 baniek Sasina i 200 Szumowiny, ani fak Lichockiej, ani 2 mld na TVP, ani łaszenie się do faszoli, ani dwórki Gapy, ani wieże, ani Dama z łasiczką, ani loty Kuchcińskiego i burdel Banasia, ani polska milicja grzebiąca w d***ch ekologów, ani śmieci z czterech stron świata, ani olani ciepłym moczem niepełnosprawni, lekarze rezydenci i nauczyciele, ani reforma (he he) Zalewskiej, ani Maciora ze swoimi pupilami, ani rozkopywanie grobów, nic, kuźwa, nic Polaka nie rusza.
Może więc dobrze, że nadszedł czas, gdy będzie patrzył jak dusi mu się matka, ojciec, dziecko, na parkingu przed szpitalem, w tłumie innych, jemu podobnych, bez "szmat na ryju", i poczuje tę je..ną bezsilność i gniew, i zobaczy, kuźwa, poczuje, poczuje we flakach co wybrał, co olał, co obśmiał jak norka, i może będzie z tej niemocy wył, i walił głową w beton i modlił się do swojego narodowego boga, też Polaka, jezuska z Podkarpacia, a jezusek ustami spasionych hierarchów powie "bądź pokorny", i też pokaże mu faka, i wtedy coś do jego zakutego, zaczadzonego, pustego łba dotrze, i pojmie w końcu, dozna objawienia, że został ordynarnie wyrypany, on i jego bliscy i Polska?
Może tego ten kraj potrzebuje?

To samo myślę, może jak Podkarpacie dostanie w ryj to zrozumie. **** rozumie tylko wtedy jak oberwie w mordę.

Wczoraj kaczy sk***esyn dyktator kulawy z Żoliborza dostał kolejnej miesiączki posmoleńskiej dochodząc do **UJ wie czego. Wokoło tej gn.idy obcierała się reszta grupy przestępczej narodowych faszystów pisbolszewikow nie zachowując dystansu epidemicznego.
Każda z tych kre.atur chce mieć na sobie cząstkę miesiączki dochodzącego führera.
Obrzydliwość.

Dzisiaj najszczalnik kałczyński naszczał na nakazy i obostrzenia wraz z dyzurnym zydkiem Wildsteinem.

masakra co się dzieje

http

Zamiast ściągnąć wrak tupolewa ściągnęli wrak najszczalnika kałczyńskiego do rządu.

Milicjanci wy już nie odzyskacie autorytetu po robieniu laski najszczalnikowi małemu kulawemu führerowi kałczyńskiemu i jego grupie przestępczej od krzyworyja handlarza biskupią ziemią patologicznego dwukrotnie certyfikowanego oszusta i kłamcy Moravitzkyiego.

Oglądajcie

//oko.press/prezes-polski-i-wkurzona-polska-babcia-film/

"Niech jadą" - krzyknęła z ław sejmowych Józefa Hrynkiewicz z PiS gdy posłanka PO Lidia Gądek powiedziała z mównicy sejmowej, że młodzi lekarze w każdej chwili mogą wyjechać za granicę, aby tam zarabiać. Na wypowiedź Hrynkiewicz zareagowała część posłów, krzycząc "skandal".

//www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-10-12/niech-jada-poslanka-pis-wysyla-lekarzy-rezydentow-za-granice/

Ale dziadu, jak jesteś tak wyszczekany, to powiedz jak ci się podoba, że wykształcony za grube[obywateli]pieniądze medyk[lub
inny absolwent wyższej uczelni] macha rączką na pożegnanie i wyjeżdża, śmiejąc się z głupków, którzy go zasponsorowali.

Przecież na cmentarzu na Sudeckiej też był napad i niedawno była rozprawa i wyrok, może tym się zainteresujcie? W końcu to Jelenia Góra.

Tam nas okradają codziennie, wie każdy, kto choć raz organizował pogrzeb.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.