Wyrwali bankomat ciągnikiem rolniczym

Wyrwali bankomat ciągnikiem rolniczym

Złodzieje ciągnikiem rolniczym próbowali ukraść bankomat w centrum handlowym przy Jeleniogórskiej w Bolesławcu. Podczas ucieczki kierowca ciągnika uderzył pojazdem w budynek.

Do próby kradzieży bankomatu doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (10 na 11 marca) około godziny 2. Na parking galerii handlowej przy ulicy Jeleniogórskiej w Bolesławcu podjechał ciągnik oraz bus.

Niedoszli złodzieje rozwinęli specjalną, wzmacnianą taśmę, przymocowali do ciągnika i już zdążyli wyrwać bankomat, gdy nadjechał patrol policyjny.

Mundurowych zaalarmował jeden z mieszkańców, którego zbudziły podejrzane hałasy. Złodzieje na widok policjantów porzucili sprzęt i zaczęli uciekać ciągnikiem.

Po krótkim pościgu kierowca ciągnika nie wyrobił na zakręcie, wypadł z drogi i uderzył w budynek.

- Kierowca zaczął uciekać pieszo, ale szybko został zatrzymany - mówi Anna Kublik-Rościszewska, oficer prasowy bolesławieckiej policji.

Pozostali złodzieje uciekli. Poszukuje ich policja. Prawdopodobnie było ich łącznie trzech. Przy zatrzymanym mężczyźnie policjanci znaleźli magazynek z amunicją.

Trwają poszukiwania broni.  Nie jest wykluczone, że mężczyzna ją wyrzucił po drodze. Policjanci szybko przetransportowali podejrzanego do komendy policji.

W regionie ostatnio kilkukrotnie złodzieje wysadzali bankomaty w powietrze, a w grudniu w Nowogrodźcu do takiej kradzieży również użyto ciągnika.

Komentarze (9)

ale rajdowiec, nie wyrobil ciagnikiem zakretu....

Szacun panowie następnym razem się uda

Pierwszy członek gangu Olsena jest. Akumulator na jaja i wyśpiewa towarzyszy

"Złodzieje na widok policjantów porzucili sprzęt i zaczęli uciekać ciągnikiem." - wszyscy? Nie mogli busem? Niw mówiąc już o tym, że co - policja nie mogła dogonić ciągnika, i gdyby nie wypadek, to wszyscy by uciekli?!

Po prostu się im spieszyło, nie poczekali na 500+.

Baranow nie brakuje na tym ziemskim globie.

Diveclub ROLNICYYYYY!!!!

Ah ten driveclub, jak nie stare hondy to ciagniki, amunicja z farba czy sam plastik?

Obowiązkowy przepadek narzędzia przestępstwa się należy !!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.