Z okradania altanek zrobił sobie biznes

Z okradania altanek zrobił sobie biznes

Kara pozbawienia wolności  do 10 lat grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów bezpośrednio po włamaniu do jednej z altanek w Jeleniej Górze.

Mężczyzna został zatrzymany z ukradzioną podkaszarką . Mundurowi ustalili, że 23- latek ma na koncie 8 włamań do altanek, kradzież oraz zniszczenie mienia. Okazało się, że złodziej miał przy sobie również marihuanę. 23- latek z okradania altanek zrobił sobie dochodowy interes. Jego łupem padło mienie o wartości nie mniejszej niż 10 tysięcy złotych. Były to narzędzia, sprzęt oraz inne przedmioty trzymane na działkach. Przestępstw tych dopuścił się od stycznia do lipca br. - Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia, jak również ustalają pokrzywdzonych - informuje Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

Komentarze (2)

Mam zabezpieczenie na działce, że po wejściu do altanki spadają z góry ciężkie ostrza no i do lasu niedaleko wywieźć to coś jak będzie taka potrzeba.Niestety Policja mi nie pomogła i byłem okradziony wiele razy teraz wziąłem sprawy w swoje ręce

Popieram podłączę prąd do klamki!!!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.