Z pięściami na ukochaną

Pobił swoją konkubinę i jeszcze rzucił się z pięściami na interweniujących policjantów. 34-letni agresor został zatrzymany i grozi mu do 5 lat więzienia.

Jak się później okazało, mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organiźmie. Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 13. w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze. Kobieta zadzwoniła po policję twierdząc, że mąż ją pobił.

- Kiedy przyjechali funkcjonariusze swoją agresję 34-latek skierował na nich i rzucił się do bicia. Nie reagował na polecenia policjantów – informuje nadkomisarz Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Sprawca został obezwładniony i zatrzymany, gdyż stanowił zagrożenie dla otoczenia. Wkrótce odpowie za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad konkubiną. No i za naruszenie nietykalności cielesnej policjantów. Za to wszystko grozi mu do 5 lat więzienia.
 

Komentarze (4)

damski bokser takich to powinni na krzesla elektryczne albo obdzierac ze skory . niech sie zmierza z kims o swojej postorze a nie bija kobiety , dziady jedne skad to sie bierze :angry:

Miała szczęście, że nie wyrwał jej telefonu i mogła zadzwonić, bywają tacy co biją w domu po cichu a potem więzią aby nikt się o tym nie dowiedział!

baby trzeba lać i uczyc ich posłuszenstwa

:evil: :evil: posluszenstwa i szacunku dla czlowieka.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.