Zabawa jest taka, że trzeba przejechać singletracka

Zabawa jest taka, że trzeba przejechać singletracka

Ryzyko jest takie, że poziom adrenaliny przekroczy wszystkie dopuszczalne normy. To ostrzeżenie dla tych, którzy jeszcze nie próbowali jazdy SINGLTREKAMI, a chcieliby wystartować w zawodach rowerowych UP&DOWN. Odbędą się one 12 lipca w Świeradowie – Zdroju. I to nie jest przypadkowa lokalizacja. Góry Izerskie, a tym samym ich stolica Świeradów – Zdrój, uwielbiane są przez aktywnych turystów, zwłaszcza rowerzystów.

To dzięki pierwszym w kontynentalnej Europie trasom Singletrack. Ponad 80 km ścieżek zbudowano wyłącznie z myślą o jednośladowcach. Projekt połączył Świeradów-Zdrój z czeskimi miastami przygranicznymi. Trasy są jednokierunkowe, co wyklucza możliwość kolizji. „Single” zaprojektowane są tak, by rowerzysta oprócz frajdy z samej jazdy mógł „poczuć las” i bezpośrednio obcować z naturą.
I to właśnie jedna z najpopularniejszych tras – czerwona „na Zajęcznik” - będzie areną dla kilkudziesięciu rowerzystów, którzy 6,5 km odcinek będą chcieli pokonać w jak najkrótszym czasie. Dla średniozaawansowanego rowerzysty to 20 minut jazdy. Będzie rekord?
Pula nagród finansowych to 1500 zł, przewidziane są także nagrody rzeczowe. Udział w zawodach jest bezpłatny. Szczegóły na www.skisun.pl/news oraz na www.kolejnaswieradow.pl. Zapisy przyjmowane są do 11 lipca do godziny 15:00 pod adresem marketing@skisun.pl.
Wieczorem, na dolnej stacji Kolei Gondolowej przewidziane jest AFTER PARTY. Imprezę poprowadzi DJ Fisher, rezydent Klubu Bezsenność z Wrocławia.

Komentarze (3)

DJ Fisher, albo raczej DJ Słoik - leszcz z Wrocławia, miernota, która przyjedzie do nas za pracą. Rybka mocno przeterminowana, nieświeża i zwyczajnie niesmaczna. Fuj!

I jeszcze cuchnąca, bo wychowywała się w Odrze i w ogóle wrocławskim syfie.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.