Zabójstwo w Jeleniej Górze - nowe fakty

Zabójstwo w Jeleniej Górze - nowe fakty

Prokuratura ustala szczegóły zajścia, do którego doszło dzisiaj (czwartek, 19 kwietnia) wieczorem w Parku Żiżki w Jeleniej Górze. Mężczyzna został ugodzony nożem i zmarł.

 

Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna przebywał w parku z dziewczyną. Podszedł do nich sprawca, przez jakiś czas siedzieli na ławce razem i spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło do sprzeczki, napastnik ugodził nożem ofiarę i uciekł. Jak się dowiedzieliśmy od okolicznych mieszkańców, sprawca to więzień jednego z zakładów karnych, który był na przepustce. Znał swoją ofiarę i chciał zemścić się. Poszło o dziewczynę. Na miejscu jest policja i prokurator, którzy ustalają szczegóły. Więcej informacji na ten temat w piątek.

 

AKTUALIZACJA

Rzecznik prasowy Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej we Wrocławiu kpt Mariusz Jastrzębski zdementował informację, jakoby sprawca przebywał w którymś z dolnośląskich zakładów karnych. Niestety, ani policja, ani prokuratura wciąż nie udzielają informacji na temat tragicznego zdarzenia w parku Żiżki.

 

Więcej udało nam się dowiedzieć od jeleniogórskiej straży miejskiej, która jako pierwsza podjęła interwencję. – Do naszego dyżurnego dodzwoniła się kobieta, która była świadkiem tego zdarzenia – mówi Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze, który osobiście reanimował poszkodowanego. – Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, mężczyzna leżał w kałuży krwi, był nieprzytomny. Miał liczne rany od noża w okolicach klatki piersiowej, szyi i na rękach.
Jak mówi, zaraz po nich na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe.
Reanimacja trwała około 50 minut, nie przyniosła oczekiwanych skutków. Mężczyzna zmarł.
– Kobieta, która widziała to zdarzenie opowiadała, że poszkodowany uciekał przed sprawcą parkową aleją. W pewnym momencie przewrócił się. Kiedy napastnik dobiegł do niego, zaczął go bić i kopać po całym ciele. Potem użył noża – mówi A. Wilimek. Nie wiadomo, o co dokładnie im poszło, gdyż kobieta widziała to zdarzenie z daleka i nie słyszała rozmów.
Z naszych informacji wynika, że policja zna dane potencjalnego sprawcy. Zatrzymanie go jest kwestią czasu.

Komentarze (26)

Nie zwłoki tylko jeszcze zyjacego człowieka i niekt go nie znalazł tylko była z nim dziewczyna i to ona wezwała pomoc. Doszlo do szrpaniny między dwoma mężczyznami na skutek czego jeden dostał dwa glebokie ciosy nozem. Niestety mimo dlugiej realizacji mężczyzna zmarł :-( [*]

A myślałem że dziewczyna sobie jaja robi

Pobili się o dziewczynę? Warta była tego?

Jak przed IIWŚ na Pradze .

Kara śmierci na łączy!

Wszyscy wiedzą kto to zrobił,każdy wie co to za człowiek...Policja szuka,psy tropiace szukaja...A znaleźć nie mogą...śmiechu warte

Wszyscy to ty i ty? Skoro wiesz kto to, to może zgłoś to na policję. Takie pustosłowie w komentarzach zajmuje tylko miejsce.

a kto to zrobił?

Skąd wiadomo że to on?

z d...y

Kto wad debile uprawnil żeby sypać nazwiskami?? Mój syn ma tak na nazwisko i przez takie debilu komentarze ludzie patrzą na niego jak na sprawcę a ma 8 lat może ku.. wa cwaniak podasz swoje nazwisko czy się boisz? Jak sądzę napewno tchórz

Bo jak prokuratura nie chce wrzucić zdjęcia żeby sk.....na szybiciej złapać to niestety tak trzeba i wątpie że ludzie patrzą na toje dziecko jak na morderce

Ma tak samo na nazwisko pół jeleniej mnie zaczepia i wiesz co to jest ochrona danych osobowych?? Skoro policja nie podaje nazwisk to jakie prawo masz ty

zmien nazwisko

Nie spinaj się tak bo ci się mleko w cycuchach zważy

Ja się nie spinać ty ćwierć inteligencie szkoda na taką pałe jak ty pisania g****ch nie sieją sami się rodzą

Udawali,że chcą dojść do porozumienia na płaszczyżnie współkonsumpcji napojów wysokooktanowych.

,,,dostal przepustke,na h,,,mu przepustka

MAJA JUZ GO!!:)

Daj boże żeby kukuła pękłamu jeszcze na przejsciówce!

Dzisiaj go zlapali u sasiada rafala byl w tym samym budynku co mieszkal

Dożywocie frajerowi niech dadzą dozywocie nie dał zycia to jakim prawem odebrał...Niech go dojeżdżają w pudle chlopaki z taka misia męska...Niech poniewieraja.

Ciekawe czy byla z nim Olka? Czy policja wie ze to ona jest ta kobieta ktora zadzwonila po pomoc,ze uciekla z razem z nim i szukali razem miejsca by sie ukryc... Powinna tez beknac za to bo to ona byla prowodylem!! Suczz z Janowic.

To nie Olka zadzwoniła na pomoc ;)

Czy ktoś w końcu może dokładnie wyjaśniać kto go zabił?? I o co chodzi z tą Olką?

Z tego co piszą to zabił Robert Rurak...

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.