Zachęcają do gry w golfa

Zachęcają do gry w golfa

Golf nie jest sportem dla wybranych – mogli się o tym przekonać uczestnicy kolejnego pikniku na polu golfowym. Na strzelnicę przy ul. Golfowej (boczna ulicy Wolności) przyjechało wielu zainteresowanych nauką gry.

Organizator zapewnił uczestnikom pikniku  kije i piłeczki oraz fachowe porady. Komu nie udało się dojechać na pole golfowe 8 lipca, może przyjechać po południu w każdą środę i niedzielę i popróbować swoich sił. Przy ul Golfowej gotowa jest strzelnica, gdzie można trenować uderzenia na odległość i kierunek oraz doskonalić patowanie, czyli uderzenie piłki do końcowego dołka. - To może być doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu- mówi Damian Wojcieszak, który na piknik przyjechał ze Szklarskiej Poręby, gdzie spędza wakacje. Edward Ostrowski, prezes Golf Club Jelenia Góra, inicjator pikników golfowych przekonuje, że to sport dla każdego i w każdym wieku.- Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby spróbować na czym ta gra polega – mówi.

Pole golfowe w Jeleniej Górze powstało na nieużytkach za ulicą Wolności. Członkowie Golf Klubu wywieźli stąd tony śmieci, wykonali prace niwelacyjne i są pierwsze efekty. Strzelnica jest gotowa,a kolejne prace trwają. Jeleniogórski teren golfowy będzie zajmować w sumie ponad 15 hektarów.

IMG_5eee414.jpg
IMG_5eee416.jpg
IMG_54aa04.jpg
IMG_54rr11.jpg
IMG_540eee6.jpg
IMG_540eee7.jpg
IMG_540ww9.jpg
IMG_540www8.jpg
IMG_541eee5.jpg
IMG_541ww2.jpg
IMG_5405.jeeepg.jpg
IMG_5417tt.jpg
IMG_5418eee.jpg
IMG_5420ddd.jpg

Komentarze (1)

Nie wiedziałem że w Jeleniej Górze jest ulica Golfowa !!!!
Kiedy i kto nadał taką nazwę ???

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.