Zaginął mieszkaniec Łupek

Fot. KPP Lwówek Śląski

Trwają poszukiwania 36-letniego mieszkańca Łupek (gm. Wleń), który w miniony czwartek (23 lipca) wyszedł z domu i od tej pory nie ma z nim kontaktu. Z każdą informacją, która mogłaby pomóc w poszukiwaniach należy zwracać się do policji.

- Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP w Lwówku Śląskim prowadzą poszukiwania zaginionego Remigiusza Rewersa (36 lat), mieszkańca Łupek (gm. Wleń). Dzisiaj (środa, 28 lipca) odbyły się poszukiwania w terenie, w których uczestniczyło 36 osób, w tym policjanci, strażacy, 4 grupy poszukiwawcze: Karkonoska Grupa Poszukiwawcza, Sudecka Grupa Poszukiwawcza, Podhalańska Grupa Poszukiwawcza oraz Policyjna Grupa Poszukiwawczo Ratownicza z Lwówka Śląskiego. Teren sprawdzały również psy tropiące wraz z przewodnikami. Dzięki nowoczesnej technice oraz systemom wspomagającym zostało sprawdzone 9 hektarów trudnego terenu, który został podzielony na 12 sektorów w okolicach Łupek. Około godziny 14 działania zostały zakończone. Nie ujawniono zwłok ludzkich ani rzeczy, które mogły należeć do zaginionego – informuje lwówecka policja.
Remigiusz Rewers dnia 23 kwietnia wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Funkcjonariusze od tego czasu podęli szereg działań, aby ustalić gdzie mężczyzna może przebywać, dotąd ze skutkiem negatywnym.
Jeżeli ktokolwiek mógłby posiadać informacje na temat miejsca przebywania zaginionego lub okoliczności zaginięcia prosimy o kontakt pod nr tel. 47 87 35 200

Komentarze (6)

"który w miniony czwartek (23 lipca) wyszedł z domu i od tej pory nie ma z nim kontaktu". "Remigiusz Rewers dnia 23 kwietnia wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Funkcjonariusze od tego czasu podęli szereg działań, aby ustalić gdzie mężczyzna może przebywać, dotąd ze skutkiem negatywnym"
To w końcu wyszedł w kwietniu czy lipcu?

"podęli szereg działań"
Masakra z tymi nowinami

w kwietniu jeśli tak trudno Tobie zrozumieć

Wyszedł 23 lipca a zaginął w kwietniu

Kurcze niema gościa a ja potrzebuje tatusia dla swojej gromadzki....wracaj Remigiusz wracaj...

Też bym tak chciał.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.