Zaginął mieszkaniec Zabobrza. Kto go widział?

Fot. KMP Jelenia Góra

Jeleniogórscy policjanci poszukują 66-letniego Wiesława Winiarczyka. Mieszkaniec Jeleniej Góry wyszedł z mieszkania w niedzielę (19 sierpnia) i ślad po nim zaginął.

Zaginiony ostatni raz widziany był przez swoich współlokatorów właśnie w niedzielę w pobliżu swojego mieszkania, przy ul. Elsnera. – Oddalił się w nieustalonym kierunku i do dnia dzisiejszego nie powrócił – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze. – Nie nawiązał żadnego kontaktu z osobami poszukującymi.

Ubrany był w niebieskie spodnie dżinsowe, pasek do spodni z dużą klamrą, biała koszulkę z krótkim rękawem, jasnobrązową bluzę polarową zapinaną na zamek, jasnobrązowe skórzane mokasyny. Ponadto 66-latek posiadał przy sobie fioletową torbę materiałową na zakupy, zapinaną na zamek.
Poszukiwany ma 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy ma krótkie, siwe, oczy niebieskie, twarz owalną, siwy zarost, brodę i wąsy, nos prosty, duży. Na prawym przedramieniu ma słabo widoczne tatuaże.
Wszelkie informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego należy kierować do KP I Jelenia Góra przy ul. Armii Krajowej 5 – osobiście lub telefonicznie: 75/75-20-150, 75/75-20-326, 75/75-20-377 bądź na numer alarmowy – 997.
 

winiarczykws2.jpg
winiarczyws1.jpg

Komentarze (0)

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.