Zastępca burmistrza Szklarskiej Poręby odwołany

Zastępca burmistrza Szklarskiej Poręby odwołany

Stanisław Kozina, zastępca burmistrza Szklarskiej Poręby przestał pełnić tę funkcję z dniem 9 kwietnia 2018 roku.

Burmistrz Szklarskiej Poręby, Mirosław Graf odwołał Stanisława Kozinę ze stanowiska wiceburmistrza. Powodem jest zadeklarowanie przez Stanisława Kozinę startu po fotel burmistrza w najbliższych wyborach.

- Jeśli Stanisław Kozina chce startować w wyborach na stanowisko burmistrza, jest rzeczą oczywistą, że nie może tego pogodzić z pełnieniem dalej funkcji zastępcy burmistrza. Rozstanie nastąpiło na zasadzie konsensusu, a nie konfliktu – komentuje sytuację sekretarz Miasta Szklarska Poręba, Feliks Rosik.
Stanisław Kozina pełnił funkcję zastępcy burmistrza Szklarskiej Poręby od 1 sierpnia 2015 roku. Wcześniej przez pół roku był doradcą burmistrza.
 

Komentarze (17)

Kozina ma realne szanse zostać burmistrzem jeśli udowodni,że nie nie ma nic wspólnego z b.burmistrzami Sokolińskim ,Wichniakiem i obecnym Grafem.Mieszkańcy poznali go jako osobę komunikatywną,pomocną umiejącą wysłuchać mieszkańców.Faktem jest,kampania wyborcza ruszyła.

Burmistrz Graf wyciął wiele zdrowych drzew w Szklarskiej Porębie. On nie lubi piękna i zdrowia.

A co Graf ma do drzew? Póknij się w dekiel!!!! Podfziękuj pisowcom i szyszce!

chyba Cię "sara" porąbało.

Jakie ma wykształcenie i doświadczenie zawodowe ? Hobby, zainteresowania ? Przydał by się ktoś kto powstrzyma szaleństwo budowy apartamentów, bo miejsc noclegowych już wystarczy w każdej z miejscowości w pasie od Karpacza do Świeradowa. To też to będzie głównym z kryteriów kandydata na burmistrza. Który dopuścił do zabetonowania gór niech nawet nie kandyduje.

Co to znaczy że nie ma nic wspólnego z obecnym burmistrzem Grafem? Przecież to z Grafem przyszedł, wykorzystał daną mu pracę, a raczej szansę do własnej promocji i teraz zrobił mu największe świństwo!! Zaprzyjaźnił się z niektórymi urzędnikami i ma wtyki do wyboròw!!

Ślubu z nim nie brał

DOKŁADNIE, ISCIE MASAKRA!!!!

Prawdopodobnie,nie godził się z polityką burmistrza,wydawania warunków zabudowy deweloperom bez gwarancji remontu dróg po budowie.To podatnik poniesie koszty remontu 1-go Maja ,Kilińskiego i innych zamiast inwestorzy.To podatnik poniesie koszty rozbudowy oczyszczalni ścieków i ujęć wody.W związku z dynamicznym rozwojem miasta bo tak się dzieje na podatnika spadną koszty budowy alternatywnych arterii miejskich,parkingów aby uniknąć stałego zatoru miasta,kompletny brak pozyskiwania funduszy EU na strategiczne działania chociażby na działania j/w ,i tak długo można.

Naprawdę Cię porąbało, raczej to popierał tylko za słabo!

Być może panowie burmistrzowie tak się umówili, że najpierw ja, później ty. Jak Putin z Miedwiediewem. Trzeba posłuchać, czy jest konflikt i co Kozina zarzuca Grafowi. Ja mam poważny zarzut do obecnego burmistrza, bo od 2015 roku wydaje warunki zabudowy dla Białej Doliny, powołał wcześniej ekspertów od ochrony przyrody itd. Następnie zaliczył cały teren jako objęty "ścisłą ochroną konserwatorską" i pozwliłatwo na zabetonowanie. Po dwóch latach okazało się, że procedury należy ponowić bo teren jest objęty nie "ścisłą " lecz zwykłą kontrolą konserwatorską i dotyczącą tylko kilku budynków. Dwa lata diabli wzięli,inwestycje stoją bo nie można wykonać projektów a podatki musimy płacić nie jak za łąki lecz jak za tereny budowlane. Problem kłamstwa burmistrza zauważyli radni od Sokolinskiego, za co jestem im wdzięczny. Urzędnicy mieli to gdzieś. Czy obecny burmistrz zdąży w swojej kadencji wydać warunki zabudowy dla Białej Doliny?

Apartamenty na Białej Dolinie nie bo stanowia konkurencję dla Twojego pensjonatu ale apartamentowiec na Średniej owszem tak bo jesteś współinwestorem. Szczyt hipokryzji

Wniosek prosty Burmistrz w chwili podjęcia decyzji o ubieganiu się o kolejną kadencję poda się do dymisji-:jest rzeczą oczywistą:cytując klasyka .

Konkretne wnioski płynął z tej dyskusji. Zniszczone drogi przez deweloperów a za ich naprawę płacą wszyscy.

:)

Szklarska jest poukładana, aż po Blue, prawda? NIE zagłosuje NIGDY na żadnego Kozinę. Panie Graf ma Pan mój głos, pozdrawiam i zdrowia życzę ;)

Jako policjant dał się poznać pozytywnie.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.